Sherlock Holmes Crimes and Punishments "EOSSDK-WIN32-Shipping.dll" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Awmerss

Decapat
Sherlock holmes crimes and punishments oyunu indirdim ama EOSSDK-WİN32-Shipping.dll hatasını veriyor. Garip yanı Process Monitor'de oyun gozukmuyor, cunku oyunun exesini proces monitör e yazinca ve oyunu açınca hiçbir şey olmuyor. Hata raporlamıyor bu arada oyun orijinal Epic Games'ten yüklüyorum, ayrica silip yükledim çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Oyunun dosya konumuna atmanız yeterli olacağını düşünüyorum dosya konumuna ulaşmak içinse linkteki video size yardımcı olacaktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eossdk-win64-shipping.dll indir | DLL‑files.com bu linkten biraz aşağı inerek dll dosyasını indirip indirme bittikten sonra gerekli dosya konumuna atarak hatadan kurtulacağınızı düşünüyorum eğer düzelirse lütfen belirtin diğer arkadaşlarada faydamız dokunmuş olur iyi günler
Bu çözüm olmayacaktır. Yanlış bilgilendirmeyin.

Garip yanı Process Monitor'de oyun gozukmuyor, cunku oyunun exesini proces monitör'e yazinca ve oyunu açınca hiçbir şey olmuyor.

Rapor paylaşmayı bir daha deneyin. Filtre ayarlarını sıfırlayın, raporu öyle oluşturun.

Oyunun dosya konumuna atmanız yeterli olacağını düşünüyorum dosya konumuna ulaşmak içinse linkteki video size yardımcı olacaktır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birsey daha soracağım o sorunu hallettimde şimdi de Graphics Card not supported hatası verdi ben bunu nasıl düzelticemi biliyorum exenin yanına nosettingslimit yazacağım ama exe dosyasını bulamıyorum oyun korsan değil Epic Games'ten ücretsizken almıştım
Lütfen yardım
Bu çözüm olmayacaktır. Yanlış bilgilendirmeyin.

Rapor paylaşmayı bir daha deneyin. Filtre ayarlarını sıfırlayın, raporu öyle oluşturun.

Yardım edermisin

Birsey daha soracağım o sorunu hallettimde şimdi de Graphics Card not supported hatası verdi ben bunu nasıl düzelticemi biliyorum exenin yanına nosettingslimit yazacağım ama exe dosyasını bulamıyorum oyun korsan değil Epic Games'ten ücretsizken almıştım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı