Sherlock Holmes serisi okunur mu?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar biraz psikolojinin, tarihin dışına çıkmak istiyorum kitap olarak şu an hayvan çiftliğini bitirdim fakat son 20 sayfasını tekrar okuyacağım sonunu tam anlamadığım için ve 1984'ü almak istiyorum, o da tarih biraz, alacağımdan emin değilim. Uzun bir seri diye biliyorum. Konusu gizemleri çözmek sanırım. İlk kitabı nedir? Toplu şekilde alınınca pahalı geliyor bu yüzden tek tek alacağım maddi olarak bir anda bu parayı vermek istemiyorum D&R'den alacağım için bu ilk kitabı daha güzel olur, siz ne düşünüyorsunuz? Kitapların bir bağlantısı var mı? İlk kitabı nedir? Konusu günde 10-15 sayfa okuyan birisi için sarar mı?

Dizi izlermiş gibi sonu nasıl bitecek diye merak ettiriyor insanı, bu sebeple kitaba bağlanıyorsun zaten. İlk başta herhangi bir kitabı alın eğer beğenirseniz serisini alın.

Dizi izlermiş gibi sonu nasıl bitecek diye merak ettiriyor insanı, bu sebeple kitaba bağlanıyorsun zaten. İlk başta herhangi bir kitabı alın eğer beğenirseniz serisini alın.
Hangi kitabı önerirsiniz? Veya ilk çıkan kitap nedir?

Hocam peki önerdiğiniz yayın var mı? Bir konuda ren yayınları kötü dediler.
Ne alırsan al ama Ren yayınlarından uzak dur. Kaliteliymiş gibi havalı havalı basıyorlar kitapları lâkin 1 hafta geçmeden kapak kısmı açılıyor, sayfalar kopmaya başlıyor.

Geri
Yukarı