Sherlock ve Prison Break tarzı dizi önerisi

simitcii

Hectopat
Prison Break derken Michael Scofield'ı, Sherlock derken de Sherlock Holmes'u kastediyorum. Bu iki karakter de çok zeki ama asıl baktığım kısım ikisinin de zeki olmanın etkisini yaşamaları, ne demek istediğim anlaşılmıştır sanırım, Sherlock zeki ama bu tamamen senaristin uydurması bir zeka değil, gerçekte olan biriymişçesine yansıtılmış onun durumu. Çok uzak karakterler değiller. Sherlock'un da Michael'ın da apayrı bir hayat felsefesi var. Ve ikisinde de bir duygusallık söz konusu. Biraz da kendime benzerliklerinden dolayı bu diziler bayağı hoşuma gitmişti. Hatta hoşuma gitmek biraz hafif kaldı :)

Bana bu tarzda bir dizi önerebilir misiniz? Başroldeki karakterlerin yerine tam oturmasını çok önemsiyorum, benim gözümde Sherlock'u Benedict'ten, Scofield'ı da Wenthwort'tan daha iyi kimse oynayamaz.

Hiç aklıma gelmedi, film de olabilir.

Son düzenleme:
Sherlock ve prison break gibi dizi bulman zor. Ama ben sana "Arrow",Doctor who, yu tavsiye ediyorum. Arrowu sevebilirsin ama doctor who kişiye göre değişir. Sherlock da insanın canını sıkıyor 2 sene bekleyip 3 bolum veriyor ama senaryosu yeter.:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı