Shib Coin hakkında ne düşünüyorsunuz?

RobinHood anketi ve paribu listelenmesi sonrası fiyatı arttı. Robin Hood'a listelenecek mi belli değil henüz, ama ankette bile artış olduysa listelenmede ne olur siz düşünün. Düşükten alıp beklenebilir. (yatırım tavsiyesi değildir. :) )

Bu güne kadar güvenilir değil diyenler yüzünden bir dünya kazancı elimin tersiyle ittim. Belki güvenilir değil ama en azından balon gibi patlamadan önce sağlam kazançlar elde etmek için çok ideal bir coin diye düşünüyorum.

Hadi ya geçmiş olsun, kaçtan aldın?

Çok güleceksin. 0.0008150 den aldım bir kaç kuruş daha yükselince satıcaktım bütün gün yükselmişti. Tam aldıktan sonra öyle bir düştü ki bir daha toparlayamadım. Sonra düşünce yarı fiyatına 3 katını aldım. Dünden beri de ikinci aldığım fiyatın da bayağı altına düştü. Hedefim 0.00094'lerde satmak. Şiddetli bir yükseliş bekliyorum. Daha fazla almak yok. Doge dan çok yüksek kar yaptım bugüne kadar ama shiba yüzüme gülmedi gitti. Shiba ile oynayacaksan çok paran olacak yoksa çok hızlı eriyorsun.

Çok güleceksin. 0.0008150 den aldım bir kaç kuruş daha yükselince satıcaktım bütün gün yükselmişti. Tam aldıktan sonra öyle bir düştü ki bir daha toparlayamadım. Sonra düşünce yarı fiyatına 3 katını aldım. Dünden beri de ikinci aldığım fiyatın da bayağı altına düştü. Hedefim 0.00094'lerde satmak. Şiddetli bir yükseliş bekliyorum. Daha fazla almak yok. Doge dan çok yüksek kar yaptım bugüne kadar ama shiba yüzüme gülmedi gitti. Shiba ile oynayacaksan çok paran olacak yoksa çok hızlı eriyorsun.
Yok ya ne gülmesi bende vaktinde Bnb den 40 bin tl içeriye girdim o gün bugündür al sat yapıyorum çok şükür bu akşam arpa laıp satarak sonnoktayı koydum na itibariyle zararım kapandı inşallah daha yebi kar etmeye başlayacağım.

Şuan ben shibden çıktım ama inşallah yükselirseninde zarra kapanır.

Ben de FLM'den 1000 dolar kardayım, 40 centten almıştım. Yıl sonu hedefi 7 dolarmış, pek inanasım gelmiyor ama tutuyorum bakalım.
SHIBA ve BTC izin verirse zenginiz 😂 .

Geri
Yukarı