Shiba coin nereden alınır?

Coin olarak başka borsalara çekilmiyor mu? Binance bile kimlik doğrulaması yapmadan çekmeme izin veriyordu.

hiç denemedim, yapılmıyor diye biliyorum ama yapılıyorsa da çekme işlemlerini kimlik doğrulamasının ardından yapmakta fayda var kendi işlem güvenliğinizi sağlama alma açısından.
Hocam merhaba işlemleri yaptım T.C. kimlik ve ID ile fotoğraf gönderdim ne kadar sürer onaylanmam?

çok kısa sürüyor ya, bugün içinde halledilir. en geç yarın. hayırlı olsun.

Rica ederim dostum, çok hayırlı olsun, inşallah umduğunun da fazlasını kazanırsın. Bol şans.

Hocam tekrar merhaba 😁 gatei. IO da gezerken ıspolink (ısp) diyebir coine denk geldim yeni çıkıyormuş sanırım sizce alınır mı?

Çıkışına özel 5 milyonluk çekiliş yapılıyormuş sanırım ama nasıl katılacağım anlamadım.

Hocam tekrar merhaba 😁 gatei. IO da gezerken ıspolink (ısp) diyebir coine denk geldim yeni çıkıyormuş sanırım sizce alınır mı?

Çıkışına özel 5 milyonluk çekiliş yapılıyormuş sanırım ama nasıl katılacağım anlamadım.

dostum soru ve görüşlerini şu başlığa yaz, başkaları da görsün yorumları

bu startup duyurusu. bildiğim kadarıyla startup'lara katılmak için en az vip1 statüsünde olmak gerekiyor. startuplardan erken dönemde çok ucuza hisseler kapmak için millet birbiriyle yarışıyor adeta. ancak vip5 seviyesine gelmeden tatmin edici seviyede hisse almak pek mümkün olmuyor zira ancak sınırlı sayıda numunelik alabiliyorsun.

Dostum soru ve görüşlerini şu başlığa yaz, başkaları da görsün yorumları.

Bu startup duyurusu. Bildiğim kadarıyla Startup'lara katılmak için en az VIP1 statüsünde olmak gerekiyor. Startuplardan erken dönemde çok ucuza hisseler kapmak için millet birbiriyle yarışıyor adeta. Ancak VIP5 seviyesine gelmeden tatmin edici seviyede hisse almak pek mümkün olmuyor zira ancak sınırlı sayıda numunelik alabiliyorsun.

Hocam dediğiniz başlığa da yazdım. Acaba alınır mı? 50 60 TL yatırsam güzel kara geçer miyim acaba?

İnşallah tepeden almamışsındır.

1 katrilyon arzı var, yakım olmayacağını ilan etti ekibi. bende de vardı ancak bu seviyelere çıkmasına hala inanamıyorum. 2 hafta içinde, haftaiçine denk gelen bir dönemde stabilize olacağını sanıyorum. 1 ay önce de buna benzer bir senaryo yaşamıştı. tabii bu dediğim binance'tan herhangi bir olumlu haber gelmesi ya da elon'ın kıytırık bir twitiyle geçersizdir. ytd.
Shiba'yı alabileceğiniz en yetkin ve iyi borsa olan Gate.io'yu burada detaylıca anlattım.

Son düzenleme:
1 katrilyon arzı var, yakım olmayacağını ilan etti ekibi. bende de vardı ancak bu seviyelere çıkmasına hala inanamıyorum. 2 hafta içinde, haftaiçine denk gelen bir dönemde stabilize olacağını sanıyorum. 1 ay önce de buna benzer bir senaryo yaşamıştı. tabii bu dediğim binance'tan herhangi bir olumlu haber gelmesi ya da elon'ın kıytırık bir twitiyle geçersizdir. ytd.
Shiba'yı alabileceğiniz en yetkin ve iyi borsa olan Gate.io'yu burada detaylıca anlattım.
Saat 14 te binance de listelenmeye başlanacak sanırım shiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı