Shiba coin nereden alınır?

Oradan da swapcoine mi atacazağız pixl almak için yoksa Trust wallet de var mı?
Bnblerimizi smart chain'e çevirdikten sonra trust wallet içinden pancakeswap'e bağlanıcaz. pancakeswap üzerinden de trust wallet'teki smart chain coinlerimizle pixl token alıcaz. pixl tokenler böylelikle trust wallet hesabımıza gelmiş olacak.

Bnb olmuyor Binance Smart Chain'e çevirmek lazımmış o listelenmemiş coinleri alabilmek için. Bnb'yi sadece Binance'dan Trust Wallet'e atmak için kullanıyoruz. Tamamdır yarın bakarım. Belki de alt limit yoktur veya azdır.

Aynı sorunu bende yaşadım. Trust Wallet'i seçmeden önce ilk başta walletconnect var onu seçmen lazım. Bundan sonra Trust Wallet'i seçince oluyor.

Hocam merhaba ne yaptınız bilmiyorum ama Binancede minimum bnb çekimi 500TL'lik miş 😀 başka bir yolu var mıdır alım yapmak için?

Paribudan metamask a trx atmayı deneyeceğim ama hangi ağı seçeceğimi bilmiyorum. Gerçekten karışık bu işler, değse bari.
Hocam bu arada haberin olsun bnb alt limiti 192 TL'miş. 500 değil. Ama dünden beri binance sistemi bozukmuş. Bnb gönderimi yapılamıyor. Benim iş yarına kaldı gibi gözüküyor tabii düzelmiş olursa...

Hocam bu arada haberin olsun bnb alt limiti 192 TL'miş. 500 değil. Ama dünden beri Binance sistemi bozukmuş. Bnb gönderimi yapılamıyor. Benim iş yarına kaldı gibi gözüküyor tabii düzelmiş olursa...

Hocam birkaç saat önce baktığım da Binance Smart chain aktifti ve minimum transfer 0.1 bnb idi(çekme) şu an da bende de kapalı o kısım. Sizin 192TL dediğiniz bnb2 sanırım, onun metamask(pancakeswap) a tranferi yok diye biliyorum.

1620734608836.png

Bizim binance üzerinde bsc ile işimiz yok ki bnb yollucaz trust wallet'e. Bnb alt limiti de bep2 ağını kullanarak minimum işlem limiti 0.035 bnb. Yani 192 küsür TL yapıyor.

Şuradan inceleyebilirsin alt limitleri ve komisyon oranlarını. Komisyon Tablosu

Bsc'ye çevirme işini trust wallet'te yapıcaz.

Sen bu ekranı nereden gördün hocam? Bende bir kurcalayım oraları.

Bizim binance üzerinde bsc ile işimiz yok ki bnb yollucaz trust wallet'e. Bnb alt limiti de bep2 ağını kullanarak minimum işlem limiti 0.035 bnb. Yani 192 küsür TL yapıyor.

Şuradan inceleyebilirsin alt limitleri ve komisyon oranlarını. Komisyon Tablosu

Bsc'ye çevirme işini trust wallet'te yapıcaz.

Sen bu ekranı nereden gördün hocam? Bende bir kurcalayım oraları.
Buradan hocam.

1620737167747.png

Trust walallet de bsc ye çevirdikten sonra da pancakeswap a aktaracağız doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı