Shimano Tourney grup set alınır mı?

TéQ10

Kilopat
Seti toplu alınca 565, tek tek alınca 655 TL'ye geliyor. Ben de tek tek alayım diyorum. 6 ay para biriktirmeye üşenmezsem toplu olarak da alabilirim.
Bisikletim çok kötü durumda olduğu ve sürekli ayarları bozulduğu için önce kadroyu sonra da parçaları ucuzdan pahalıya değiştireyim diyorum. En azından düzgün bir marka kullanmış olurum ve internetten düzgün yardım alabilirim. Set bitince de daha üst seviye başka bir seti toplamaya başlayacağım. Sizce bu seti almalı mıyım?

Not: Sitenin güvenilir olduğunu müşterilerinin yorumlarından biliyorum.

Hocam alınabilir. Fakat başka ekipmanlardan bahsetmişsiniz. Yeni bir bisiklet parası olabilir. Sizin için kurtarıyorsa sorun olmaz.

Arada çok fiyat farkı yoksa Altus ya da Acera bakın derim.
Nasıl oluyor bilmiyorum ama bulduğum tek Altus set ile arasında 500 TL var ama onu almak yerine 500 daha ödeyip Tourney'den çok daha iyi olan Alivio set alabilirim. Zaten şu an da öyle bir fikrim var bundan sonra direk Alivio almayı düşünüyorum fikrimi değiştirmezsem. Acera'nın setini bulamadım.

Nasıl oluyor bilmiyorum ama bulduğum tek Altus set ile arasında 500 TL var ama onu almak yerine 500 daha ödeyip Tourney'den çok daha iyi olan Alivio set alabilirim. Zaten şu an da öyle bir fikrim var bundan sonra direk Alivio almayı düşünüyorum fikrimi değiştirmezsem. Acera'nın setini bulamadım.

Altus gereksiz pahalı.

Hocam Tourney setler belli zaman aralığından sonra sıkıntı çıkarabiliyor minimum düzeyde Altus bakmanızı tavsiye ederim.
Altus'un ve Acera'nın set halini bulamadım bulsam alacağım yoksa ben de isterim başlangıç için onları almayı. Bu arada ne gibi sıkıntılardan bahsediyorsunuz? Ayar bozulmalarından bahsediyorsanız benim için sorun değil ama bozulma, kırılma vs. gibi ciddi sıkıntılardan şeylerden bahsediyorsanız söyleyin araştırma yapıp ve bisikletçilerden yardım alıp kendime set oluşturayım.

Altus'un ve Acera'nın set halini bulamadım bulsam alacağım yoksa ben de isterim başlangıç için onları almayı. Bu arada ne gibi sıkıntılardan bahsediyorsunuz? Ayar bozulmalarından bahsediyorsanız benim için sorun değil ama bozulma, kırılma vs. gibi ciddi sıkıntılardan şeylerden bahsediyorsanız söyleyin araştırma yapıp ve bisikletçilerden yardım alıp kendime set oluşturayım.
benim arkadaşın yol bisikletinde ön göbek sorunu oldu.

Geri
Yukarı