Shimano Tourney grup set alınır mı?

@IDogukanGZ yol bisikleti gibi uzun yolda kullanmayacağım her gün şehir içi okuldan eve 2,6 KM gideceğim. Zaten baya amatör olduğum için o kadar uzun mesafeler gidip bisikleti o kadar eskitemem. Ama uyarınız için teşekkürler seti tamamlayıp bisikleti standart seviyesine yaklaştırınca yeni sete geçerken göbeğe öncelik veririm.

Seti toplu alınca 565, tek tek alınca 655 TL'ye geliyor. Ben de tek tek alayım diyorum. 6 ay para biriktirmeye üşenmezsem toplu olarak da alabilirim.
Bisikletim çok kötü durumda olduğu ve sürekli ayarları bozulduğu için önce kadroyu sonra da parçaları ucuzdan pahalıya değiştireyim diyorum. En azından düzgün bir marka kullanmış olurum ve internetten düzgün yardım alabilirim. Set bitince de daha üst seviye başka bir seti toplamaya başlayacağım. Sizce bu seti alınır mı?

Not: Sitenin güvenilir olduğunu müşterilerinin yorumlarından biliyorum.

Bisiklet konusunda iyi biniciyim ancak marka model olarak pek bilgi sahibi değilim şunu belirteyim benim bisikletimde shimano tourney aktarıcı var + mandal vites ATI'cı vites tık tık rahatça geçiyor ben memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı