Shopify dropshipping'i önerir misiniz?

alpercelikw

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 yıldır çeşitli şirketlerde kuryelik yapıyorum getirisi iyi olsa da artık mental olarak çok yoruldum, hem üniversite okuyup hem çalışmaktan sıkıldım, yaklaşık 15000-20000 TL arası bir para biriktirip Shopify üzerinden dropshipping yapmak istiyorum. Bu iş modeli için eğitim satın almayacağım birkaç tane ücretsiz eğitim ile başlayacağım daha önceden hiç deneyimim yok, benim gözüm yükseklerde değil bana az kazandıracak olsa bile olur.

Peki sizce bu iş mantıklı mı?
Kazanç sağlayabilir miyim?
Önerileriniz nelerdir?

Türkiyede misin yoksa yurt dışında mı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim maksadım az bir para ile kendimi geçindirecek kadar kazanmak hangi iş modelini önerirsin.
Az bir para istiyorsan bence şuanda en iyisi borsa ayrıca borsada gerçekten gelişirsen paribuda hesap açıp kripto işlerinede başlayabilirsin ama kesinlikle kriptoyu tavsiye etmiyorum şuanda Türkiyede bugün fiyatı 10 TL olan şey yarın 20tl olduğu için borsa en mantıklısı buarada borsa derken halka arz kadtettiğimi filan düşünmeyin onlar çok bı işe yaramaz

Az bir para istiyorsan bence şu anda en iyisi borsa ayrıca borsada gerçekten gelişirsen Paribu'da hesap açıp kripto işlerinede başlayabilirsin ama kesinlikle kriptoyu tavsiye etmiyorum şu anda Türkiye'de bugün fiyatı 10 TL olan şey yarın 20TL olduğu için borsa en mantıklısı bu arada borsa derken halka arz kadtettiğimi filan düşünmeyin onlar çok bir işe yaramaz

Attığın videoyu izledim adam gayet net ve dürüst açıklamış videoda net gördüğüm problem ödeme yöntemleri ve reklam kısmı burayı biraz daha araştıracağım bu problemleri çözebilir miyim diye.

Attığın videoyu izledim adam gayet net ve dürüst açıklamış videoda net gördüğüm problem ödeme yöntemleri ve reklam kısmı burayı biraz daha araştıracağım bu problemleri çözebilir miyim diye.

@RightCloud kardeşimin dedikleri arasında bence e-ticaret çok daha iyi 15-20 bin TL bütçe ise harika eğer bilgisayarın varsa da misler gibi kazanırsın reklama basarsın parayı kalanada çok pahalı olmayan ama karı yüksek olan ürünleri dolar bazında satarsın ama tavsiyem dolar üzerinden yürü çünkü dolar ile çok daha karlı olursun.

Geri
Yukarı