Shopify ile Dropshipping yapmak mantıklı mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
İnternetten para kazanama yollarını çok araştırıyorum. Bunlardan en bilindik olanıda Dropshipping zaten. Peki bu işi Shopify ile yapmak mantıklı mı? Bir çay bahçesinde cüzi bir miktara çalışıyorum ve bu parayı az da olsa arttırmak istiyorum. Peki bu mantıksız bir hareket mi olur? Yoksa sonunu düşünen kahraman olamaz mı?

Eğer satacağın ürün senin düşük maliyetle ürettiğin bir ürün ya da hammadde değilse yüksek kar marjı bekleyemezsin. Eğer yüksek kar marjı elde etmezsen elde ettiğin gelir üzerinden çeşitli vergiler ve kesinlen komisyonlarla eline geçen net kar seni tatmin etmeyebilir.

Ne önerirsiniz peki hocam. Hisse al-sat yapıcaktım yaş tutmadı. Başka ne kaldı?
Dropship yapmaya da pek yaşın tutmuyor aslında. Siteye ödemeyi nasıl alacaktın? 🤔

Yeteneklerini bionluk gibi sitelerde pazarlayabilirsin. En rahat kendini geliştirme ve para kazanma yolu.

Bu dropship işi de bi' ilginç. O kadar eğitim aldım, hele hele biri 4 haftada her şeyi öğreteceğim diye sattı eğitimi, her canlı yayında para vermemiş kişiler de vardı ve onlara tekrar eğitim sattı, başka eğitimler. Eğitim sata sata kazandığı parayı da yüzsüz gibi gösterip durdu. Final meblağ: 600.000 $ +

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı