Short Videosu İçin Hangi Oyun Seçilmeli?

kesinlikle içerik çalmadan şu arkadaşın yaptığı kısa videolar tarzında yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlla böyle videolarda olmasına gerek yok o kadar saçma içerikler var ki onlardan esinlenerek bir şeyler koyarsanız izlenmeme şansınız yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu nasıl yapıyorlar?
Ben nasıl yapacağım shorts editi?
Çok karmaşık.

Bunu nasıl yapıyorlar?
Ben nasıl yapacağım shorts editi?
Çok karmaşık.

Hocam buradaki tek zor kısım içeriği bulmak onun haricindeki kısım inanılmaz kolay. Bu video kesitleri ya ikinci bir hesap tarafından çekilmiş ya da replay özelliği ile. Edit kısmına gelirsek kes, birleştir, hızlandırdan başka bir şey yok.

Hocam buradaki tek zor kısım içeriği bulmak onun haricindeki kısım inanılmaz kolay. Bu video kesitleri ya ikinci bir hesap tarafından çekilmiş ya da replay özelliği ile. Edit kısmına gelirsek kes, birleştir, hızlandırdan başka bir şey yok.
Minecraft shorts videolarına baktım. Zamanı durdurma vs yapmışlar. Benim yapabileceğim şeyler değil.

Minecraft shorts videolarına baktım. Zamanı durdurma vs yapmışlar. Benim yapabileceğim şeyler değil.

Hocam illa böyle videolar çekmenize gerek yok ki. Attığım videolar Minecraft içerisinde ekstra bir mod istemiyor kendiniz yapabilirsiniz tek yapacağınız şey kesip birleştirmek.

Hocam kamışın ortasını kestiğimizde yere mi düşüyor?

Evet Minecraft'ta her blokta olmasa da belirli blokların altı dolu olmadığı sürece havada asılı duramıyor. Örnek vermek gerekirse çakıl diyebiliriz. Çakıldan uzun bir kule yapıp kırarsanız ve kırdığınız bloğun altına meşale yerleştirirseniz bütün çakıllar düşerek kırılacaktır.

Geri
Yukarı