Short Videosu İçin Hangi Oyun Seçilmeli?

Evet Minecraft'ta her blokta olmasa da belirli blokların altı dolu olmadığı sürece havada asılı duramıyor. Örnek vermek gerekirse çakıl diyebiliriz. Çakıldan uzun bir kule yapıp kırarsanız ve kırdığınız bloğun altına meşale yerleştirirseniz bütün çakıllar düşerek kırılacaktır.
T launcher virüslü diyorlar. Son oyuncu indirdim oynar mıyım?

Bu senin ilk attığın videodaki gibi içerik üretsem. Başlığına ne isim koymalıyım? Aynı içerik olursa telif yer miyim kanal kapanır mı?

İçeriği olduğu gibi kendi kanalınıza yüklerseniz evet yersiniz. Lakin kendiniz çekip atarsanız hiçbir sorun olmaz. Başlığa istediğinizi yazabilirsiniz ama videodaki içerikle uyuşması lazım. Mesela videoyu atan adam bu video seni rahatlatacak yazmış sizde bu video seni sakinleştirecek, mutlu edecek gibi şeyler yazabilirsiniz.

İçeriği olduğu gibi kendi kanalınıza yüklerseniz evet yersiniz. Lakin kendiniz çekip atarsanız hiçbir sorun olmaz. Başlığa istediğinizi yazabilirsiniz ama videodaki içerikle uyuşması lazım. Mesela videoyu atan adam bu video seni rahatlatacak yazmış sizde bu video seni sakinleştirecek, mutlu edecek gibi şeyler yazabilirsiniz.
Abone sayım yükselir mi? Garantisini veriyor musun?

Düzenli ve kaliteli içerik üretirseniz artmama ihtimali yok. Lakin tekrarlıyorum çalıntı içerik ile yükselemezsiniz ha bir şey oldu yükseldiniz eninde sonunda fark edilir kazandığınız aboneyide kaybedersiniz.
Minecraft dan pek anlamıyorum. Başka video fikri gelmiyor aklıma. Başka içerik önerir misin?

T Launcher virüslü diyorlar. Son oyuncu indirdim oynar mıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lunizz bile okey verdiyse daha endişenin manası yok bence.

Minecraft'dan pek anlamıyorum. Başka video fikri gelmiyor aklıma. Başka içerik önerir misin?

İyi oynarsan tüm Online oyun kesitleri tutar LoL'den Warzone'a kadar ama dendiği üzere Minecraft hapishane shortsları da çok tutuyor.

Geri
Yukarı