YouTube Shorts videoları izlenmesi bir anda düştü

Sleex0x0

Decapat
Daha fazla  
Bu sorun hakkında açılmış konular vardı ancak onlarda çözüm bulamadım. Zaten internetten de araştırmama göre çoğu kişinin başına geliyor ancak can sıkıcı.
Sorunum şu;
2 gün önce kanalıma Shorts videoları atmaya başladım. 3 video attım ve videolar 4K-5k izleniyordu 60-70 arası like da geliyordu. Bugün öğle saatlerine doğru attığım videoyu benden başka izleyen yok kimsenin keşfetine düşmemiş. Etiketler video başlığı her şey doğru. Bunun bir çözümü yok mu? Diğer atacağım videolardada bu başıma gelir mi?

Bu sorun hakkında açılmış konular vardı ancak onlarda çözüm bulamadım. Zaten internetten de araştırmama göre çoğu kişinin başına geliyor ancak can sıkıcı.
Sorunum şu;
2 gün önce kanalıma Shorts videoları atmaya başladım. 3 video attım ve videolar 4K-5k izleniyordu 60-70 arası like da geliyordu. Bugün öğle saatlerine doğru attığım videoyu benden başka izleyen yok kimsenin keşfetine düşmemiş. Etiketler video başlığı her şey doğru. Bunun bir çözümü yok mu? Diğer atacağım videolardada bu başıma gelir mi?

Sorun değil algoritma ile alakalı.

Algoritma bu 100k takipçinde olsa bir videon 10m izlenir öteki 50 60k da kalır. Etkileşim önemli birisi videonu izlediğinde yorum ve beğeni atarsa daha çok öne çıkarsın.

Instagramda mısırlı bir mağaza sahibi video paylaşmış mesela spiderman'li sweat tanıttığı profiline girdim o video 35m ötekiler 500k etkileşim önemli insanların geri dönüş yapması lazım öne çıkman için.

Çözümü yok, YouTube kendi kafasına göre insanların karşısına bir anda videonuzu çıkarmaya başlıyor, biraz da sizin sabrınızı ölçüyor diyebiliriz. Pes edip bırakırsanız YouTube'un sizi öne çıkarmasının bir anlamı olmadığını göstermiş olursunuz.

Sorunum şu;
Hocam aynı sorun benim de başıma geldi. Bu durumu analizlemek için farklı alanlarda ve farklı dillerde ayrı ayrı 5 6 kanal denedim. Hepsinde de bir müddet sonra dediğiniz yaşandı. Ne kadar araştırdıysam da bu sorunun çözümün bulamadım. Farklı düşünceler var ama kesin bir kanı yok.

Çözümü yok, YouTube kendi kafasına göre insanların karşısına bir anda videonuzu çıkarmaya başlıyor, biraz da sizin sabrınızı ölçüyor diyebiliriz. Pes edip bırakırsanız YouTube'un sizi öne çıkarmasının bir anlamı olmadığını göstermiş olursunuz.

Algoritma bu 100k takipçinde olsa bir videon 10M izlenir öteki 50 60k da kalır. Etkileşim önemli birisi videonu izlediğinde yorum ve beğeni atarsa daha çok öne çıkarsın.

Sorun değil algoritma ile alakalı.

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Ancak bu her videomda olacak diye bir şey yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı