Shorts videom nasıl olmuş?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Bugün ilk defa bir shorts videosu hazırladım bilgisayar kötü olduğu için CapCut ve basit Text'ler kullanmak zorunda kaldım sizce nasıl olmuş eklenmesi gerekenler nelerdir? Nerede hata var vb. ben kendi açımdan kötü buluyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün ilk defa bir shorts videosu hazırladım bilgisayar kötü olduğu için CapCut ve basit Text'ler kullanmak zorunda kaldım sizce nasıl olmuş eklenmesi gerekenler nelerdir? Nerede hata var vb. ben kendi açımdan kötü buluyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Saçma olmuş. 2 farklı evrenden birbirinden farklı özelliklerde kahramanları karşılaştırıp basit yazı + efektler ile birkaç video eklemek.

Daha güzel olabilir yazılar efektli olabilir mesela.
2 farklı evrenden birbirinden farklı özelliklerde kahramanları karşılaştırıp
Karşılaştırma videoları aynı evreni ele almıyor haberiniz olsun.

Edit olarak bir sıkıntısı yok fakat karşılaştırmada sıkıntı var Thor yazdığın özelliklerin neredeyse hiçbirinde supermanden önde değil.

Saçma olmuş. 2 farklı evrenden birbirinden farklı özelliklerde kahramanları karşılaştırıp basit yazı + efektler ile birkaç video eklemek.

Dediğim gibi bilgisayar çok iyi olmadığı için animasyon çok ekleyemiyorum denedim ancak zorlandı ve 2 farklı evrenden kahramanları karşılaştırmak gayet normal hele hele Thor'un yeni filmi çıkmışken neden böyle bir karşılaştırma yapılmasın Avengers'ın en güçlü üyesiyle justice League'nin en güçlü kahramanlarını karşılaştırmasını yapmak istedim sonuçta birisi Marvel birisi DC evreni.

Edit olarak bir sıkıntısı yok fakat karşılaştırmada sıkıntı var Thor yazdığın özelliklerin neredeyse hiçbirinde supermanden önde değil.

Zannetmiyorum hatta Superman'e + bile vermiş olabilirim belki güç konusunda eşit olabilirler ancak love and thunder filmini izlediyseniz mighty Thor dünyanın çevresini 8 saniyede dolaştığını söylüyor e zaten mighty Thor güçlerini Thor'dan aldığına göre Thor da 8 saniyede dünyanın çevresini 2 kere dönebilir uzun lafın kısası hız anlamında da Thor önde. Ancak Marvel Thor'u palyaçoya çevirdi son filminde saçma sapan hareketler yapıyordu, ancak bu gorr the Godbutcher'i yenmediği anlamına gelmez.

Hocam skor'u yazsanız daha iyi olmazmı yada ben mi görmedim?

Yeni konular

Geri
Yukarı