Shp v2'yi değiştirmeli miyim?

Bütçe
500

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Ben önceden shp V2 almıştım. Bu PSU'nun iyi olmadığını sonradan öğrendim.

-Sizce bu PSU'yu değiştirmeli miyim?

-Bu PSU'nun bana ne gibi zararları olur?

-Eğer bir zararı yoksa değiştirmeyeceğim.

Eğer bu PSU'nun sistemime bir zararı olursa 500TL bütçe 600W hangi PSU'yu önerirsiniz?

-Sizce bu PSU'yu değiştirmeli miyim?
Bütçeni sarsmayacaksa evet. Ancak idare edebilir.
-Bu PSU'nun bana ne gibi zararları olur?
PSU'nun çoğu kısmı 2012'den kalma kötü parçalara sahip bazı elektrik kesintilerinde vb. anakartı veya ekran kartı gibi parçaları yakabilir.
Eğer bu PSU'nun sistemime bir zararı olursa 500TL bütçe 600W hangi PSU'yu önerirsiniz?

Bütçeni sarsmayacaksa evet. Ancak idare edebilir.

PSU'nun çoğu kısmı 2012'den kalma kötü parçalara sahip bazı elektrik kesintilerinde vb. anakartı veya ekran kartı gibi parçaları yakabilir.

Elektrik kesilirse anakartımın yanma ihtimali var mı yani?

3060 Ti, 10400F, 16 GB RAM, B460 anakart, PF240 ve kasa.

Az güç tüken bir sistemin olsaydı değiştirmene de gerek olmazdı ama sistemin üst düzey. Mümkünse değiştirmeni öneririm.

Yanlış bilmiyorsam her PSU'da böyle bir ihtimal var, ancak çok çok çok düşük bir ihtimal.
O sisteme kesinlikle böyle bir PSU yakışmaz. 500TL'ye FSP Hydro alabilirsin ancak benim önerim üstüne biraz daha koy böyle bir sistemin varken.

Yanlış bilmiyorsam her PSU'da böyle bir ihtimal var, ancak çok çok çok düşük bir ihtimal.

O sisteme kesinlikle böyle bir PSU yakışmaz. 500TL'ye FSP Hydro alabilirsin ancak benim önerim üstüne biraz daha koy böyle bir sistemin varken.

Az güç tüken bir sistemin olsaydı değiştirmene de gerek olmazdı ama sistemin üst düzey. Mümkünse değiştirmeni öneririm.

Yakın bir zamanda değiştiremem ama mutlaka değiştireceğim.

Ne gibi sorunlar çıkarır kullandığım zaman?

Değiştirmeni öneririm, o güç kaynağına fazla. Kesinlikle bir sorun çıkartır diyemem ama risk var:

Bütçen yetiyorsa bunlar en iyi seçenek:

Değiştirmeni öneririm, o güç kaynağına fazla. Kesinlikle bir sorun çıkartır diyemem ama risk var:

Bütçen yetiyorsa bunlar en iyi seçenek:

550W olarak bunu öneririm. WattGiga yazıyor ama gönderdikleri model GigaMax.

Yeni konular

Geri
Yukarı