Shredded Brothers 12 haftalık antrenman programı

Ne durumdasınız memnun musunuz?
Alma. Fitness forum yaz oraya gir derdini anlat sana çok daha iyi bir şekilde yardımcı olurlar paranı cebinde bırak. Zamanla öğrenirsin katı değil esnek diyet yaparsın kaçamak öğün hakkında olur. Paranı beslenmene ayır. O 3 ay bitince eninde sonunda öğrenmen gerekecek program yazmayı beslenmeyi.

Memnun değilim bro programlarını kullanmıyorum bile, herkese aynı şeyi verip geçiştirmişler.
dostum ben de indirime girmişken almayı düşünüyordum. bu dediğinden sonra çelişkiye düştüm. şimdi alıp temmuzda başlayacaktım. zaten 30 kilo verdim ve sonrasında 2 yıldır yazları spor yapıp kışları yurtta kaldığım için yapamıyordum. pandemi döneminde kilo alınca bu programı alıp işleri hızlandırmayı düşündüm. bilgim var yani fitness konusunda genel olarak. tavsiye etmez misin? bir de programı merak ettim eğer atmak istersen "[email protected]" mailine(anonim olsun diye asıl mailimi vermek istemiyorum) atar mısın? para verdim atmam diyorsan da anlarım çok sağol.

dostum ben de indirime girmişken almayı düşünüyordum. bu dediğinden sonra çelişkiye düştüm. şimdi alıp temmuzda başlayacaktım. zaten 30 kilo verdim ve sonrasında 2 yıldır yazları spor yapıp kışları yurtta kaldığım için yapamıyordum. pandemi döneminde kilo alınca bu programı alıp işleri hızlandırmayı düşündüm. bilgim var yani fitness konusunda genel olarak. tavsiye etmez misin? bir de programı merak ettim eğer atmak istersen "[email protected]" mailine(anonim olsun diye asıl mailimi vermek istemiyorum) atar mısın? para verdim atmam diyorsan da anlarım çok sağol.
Programımı silmiştim hocam, herkese aynı şeyi vermişler bir iki ay içerisinde araştırarak kendim kavradım bu posttan sonra her şeyini.

Kendi programımı kendim yapıyorum, ayrıca almanızı tavsiye etmem.

Beslenme konusunda bilginiz yoksa tercih edilebilir belki. Ama kendiniz araştırıp öğrenirseniz daha faydalı olur. Youtube’da birçok kişi Shredded Brothers’ın yaptığı işi ücretsiz sunuyor.

Programımı silmiştim hocam, herkese aynı şeyi vermişler bir iki ay içerisinde araştırarak kendim kavradım bu posttan sonra her şeyini.

hocam kendi programlarınızı atarmısınız çalışma ve beslenme 1 sene olmuş malum rambo olmuşsunuzdur bende yakında başlayacağım

hocam kendi beslnme ve çalışma programınızı atar mısın malum 1 yıl olmuş rambo olmuşsunuzdur. bende yakında başlayacağım

Geri
Yukarı