Siber güvenlik için CV nasıl hazırlanır?

erhannyldz1

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: GTX 1660 Tİ 6 GB / AMD RYZEN 5 5500 3.60 GHZ/ 16 GB RAM / MSİ A520M A PRO / 512 GB SSD / WİNDOWS 11
Meslek
Öğrenci
Selam, 11.sınıf siber güvenlik öğrencisiyim ve staj başvurusu için kendime bir CV hazırlamak istiyorum. Daha önce böyle bir girişimde bulunmadığım için pek bir bilgim yok, dolayısıyla merak ettiğim konu CV'imde nelere dikkat etmeliyim? Neler hakkında bilgi yazmalıyım? Ve okulda ders olarak gördüğüm Cisco Packet Tracer, Windows server, Kali Linux'a CV'imde yer vermeli miyim? Bu konu hakkında tecrübesi olanlar beni de bilgilendirebilirse çok teşekkür ederim, saygılar.

Selam, 11.sınıf siber güvenlik öğrencisiyim ve staj başvurusu için kendime bir CV hazırlamak istiyorum. Daha önce böyle bir girişimde bulunmadığım için pek bir bilgim yok, dolayısıyla merak ettiğim konu CV'imde nelere dikkat etmeliyim? Neler hakkında bilgi yazmalıyım? Ve okulda ders olarak gördüğüm Cisco Packet Tracer, Windows server, Kali Linux'a CV'imde yer vermeli miyim? Bu konu hakkında tecrübesi olanlar beni de bilgilendirebilirse çok teşekkür ederim, saygılar.

Örnek CV'leri inceleyebilirsin.
İnternette çok uyguna CV oluşturabileceğin siteler var onları kullanmanı öneririm. Hazır şablon olduğu için 5 dakikada hazırlarsın.
Bildiğin programları, program dillerini belirtmenin faydası var.
Kısa ve net özgeçmişini yazabilirsin.
Yabancı dillerini yaz ve kariyer hedeflerine yer ver.

Örnek CV'leri inceleyebilirsin.
İnternette çok uyguna CV oluşturabileceğin siteler var onları kullanmanı öneririm. Hazır şablon olduğu için 5 dakikada hazırlarsın.
Bildiğin programları, program dillerini belirtmenin faydası var.
Kısa ve net özgeçmişini yazabilirsin.
Yabancı dillerini yaz ve kariyer hedeflerine yer ver.
Fikir ve önerileriniz için çok teşekkür ederim, dikkate alacağım.

Microsoft Word'e sahipsen hazır şablonlarda özgeçmiş CV diye aratırsan, bir sürü şablon çıkar, kendine uygun şekilde doldurursun.

Geri
Yukarı