Siber güvenlik için kurs önerisi

kaanistanlı

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, siber güvenlik için Udemy'deki kursları önerir misiniz? Örnek olarak Atıl Samancıoğlu. Kullananlar veya tecrübesi olanlar bana siber güvenlik hakkında bilgiler verebilir mi?

Merhaba, siber güvenlik için Udemy'deki kursları önerir misiniz? Örnek olarak Atıl Samancıoğlu. Kullananlar veya tecrübesi olanlar bana siber güvenlik hakkında bilgiler verebilir mi?
Knk konu ile ilgisi yok gibi ama Youtube kanalı olarak Sixpon önerebiliri. Kendisi canlı yayın falanda açıyor. (Tanıdığım falan değil, ama az aboneside var, bu yüzden canlı yayında içli dışlı sohbet edebiliyorsunuz.)

Knk konu ile ilgisi yok gibi ama Youtube kanalı olarak Sixpon önerebiliri. Kendisi canlı yayın falanda açıyor. (Tanıdığım falan değil, ama az aboneside var, bu yüzden canlı yayında içli dışlı sohbet edebiliyorsunuz.)
cidden güzel bir kanal,tanınmamış ama değerli bilgiler veriyor. Serüvende ihtiyacım olacak listeme ekledim. Teşekkürler...

Öncelikle çok iyi bir rehber olarak şunu paylaşıyım:

Benim fikirlerim ise,
Sektöre göreceli yeni başlamış birisi olarak,

İngilizce bilmen çok önemli,
Böyle tek taraftan bir kurs almak bir yere kadar geliştirir diye düşünüyorum.
TryHackMe ve HackTheBox Academy çok iyi kaynaklar eğer dilin varsa. Buradaki labları da çözebilirsin.
Ayrıca güzel bir Network temeli olmalı diye düşünüyorum. Bunun için CCNA kurslarına bakabilirsin.

Öncelikle çok iyi bir rehber olarak şunu paylaşıyım:

Benim fikirlerim ise,
Sektöre göreceli yeni başlamış birisi olarak,

İngilizce bilmen çok önemli,
Böyle tek taraftan bir kurs almak bir yere kadar geliştirir diye düşünüyorum.
TryHackMe ve HackTheBox Academy çok iyi kaynaklar eğer dilin varsa. Buradaki labları da çözebilirsin.
Ayrıca güzel bir Network temeli olmalı diye düşünüyorum. Bunun için CCNA kurslarına bakabilirsin.
c2 yeterli diye biiyorum. Sahibim. Fikirlerin için teşekkür ederim..

Geri
Yukarı