Siber güvenlik kategorisi gelsin tavsiyesi ve anketi

• Konuyu başlatan DGO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 409

Siber Güvenlik kategorisi foruma eklenmeli midir ?

• Evet eklenmesi gerek

• Lüzum yok , format farklı.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

DGO

Hectopat
Merhabalar kendi ilgi alanım olduğundan ötürü siber güvenlik kategorisi aradım ancak bulamadım.
Forumda zırhlı araçlar bölümü varken siber güvenlik olmaması bana biraz ilginç geldi. Benim özel ilgi alanım olduğundan garip gelmiş olabilir bu sebeple herkesin fikrini de merak ediyorum açıkçası. Güvenlik bölümü var ancak siber güvenlik ile hiçbir ilgisi olmadığını gördüm bölümün.
Yöneticiler ne düşünüyor merak ediyorum ancak hem piyasa hakkında sohbetler hem de merak eden insanların aydınlanabileceği bir ortam olabileceğini düşünmekteyim. Yöneticiler ve eski arkadaşlarımız illa ki düşünmüştür bence sanırım formata pek uygun olmadığı gereçkesiyle eklenmedi.
Fikir alışverişi yapılmasının iyi olacağını düşünüyorum.

Hocam zaten belli bir konuyla ilgili yardım almak istiyorsanız veya kafanıza takılan bir husus varsa forumda sizin de dediğiniz gibi güvenlik kategorisi mevcut. Ayrıca açacağınız konuya göre yazılım vb. kategoriler de bulunmakta. Gerekirse bu kategoriler altında zaten konunuzu açabilirsiniz. Benzer konular, başkaları tarafından açılırsa da zaten takibini sağlayabiliyoruz hem bilgi edinmek hem de bilgilendirmek açısından. Ben düşüncenizi anladım ancak nihayetinde burası bir forum. Her ne kadar moderasyon onayından geçse de belli sınırların aşılması durumunda da en basitinden yasa dışı bazı eylemlere teşvikten dolayı işler ciddileşebilir. Ayrıca bu bahsettiğim durumlar da göz önüne alındığında içeriğin yeterli olacağını düşünmüyorum. Yanlış anlamayın açılmasını ben de isterdim ama şahsi fikrim bu yöndedir.

Hocam zaten belli bir konuyla ilgili yardım almak istiyorsanız veya kafanıza takılan bir husus varsa forumda sizin de dediğiniz gibi güvenlik kategorisi mevcut. Ayrıca açacağınız konuya göre yazılım vb. kategoriler de bulunmakta. Gerekirse bu kategoriler altında zaten konunuzu açabilirsiniz. Benzer konular, başkaları tarafından açılırsa da zaten takibini sağlayabiliyoruz hem bilgi edinmek hem de bilgilendirmek açısından. Ben düşüncenizi anladım ancak nihayetinde burası bir forum. Her ne kadar moderasyon onayından geçse de belli sınırların aşılması durumunda da en basitinden yasa dışı bazı eylemlere teşvikten dolayı işler ciddileşebilir. Ayrıca bu bahsettiğim durumlar da göz önüne alındığında içeriğin yeterli olacağını düşünmüyorum. Yanlış anlamayın açılmasını ben de isterdim ama şahsi fikrim bu yöndedir.
Doğru söylediniz. Teşekkür ederim farklı bir pencere kattığınız için.

Geri
Yukarı