ozgunsbkyy

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Bugün Hepsiburada (adekstore mağazası) üzerinden Siberia 200 kulaklık aldım. CS GO oyununa giriyorum ses boğuk geliyor. Eski dandik kulaklığım ile bundan net duyuyordum. Bir ayarı filan varda ben mi bilmiyorum acaba. Yönlendirip, yardımcı olabilecek var mı?

Şuan bir arkadaşımın laptopunda kulaklığımı deniyorum. Laptopu eski bir laptop ancak kulaklık bu bilgisayarda daha net sesler veriyor. Anlayamıyorum arkadaşlar bana yardım edebilecek yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün Hepsiburada (adekstore mağazası) üzerinden Siberia 200 kulaklık aldım. CS GO oyununa giriyorum ses boğuk geliyor. Eski dandik kulaklığım ile bundan net duyuyordum. Bir ayarı filan varda ben mi bilmiyorum acaba. Yönlendirip, yardımcı olabilecek var mı?

Şuan bir arkadaşımın laptopunda kulaklığımı deniyorum. Laptopu eski bir laptop ancak kulaklık bu bilgisayarda daha net sesler veriyor. Anlayamıyorum arkadaşlar bana yardım edebilecek yok mu ?

Realtek güncel olsun. Daha sonra burada gösterdiğim realtek ayarlarını uygula bir fark olacaktır. Mikrofon ayarını da aynı şekilde, sistem seslerine girerek ayarlaman mümkün. Kayıt bölümüne tıkla ve mikrofon özelliklerine giriş yap. Gelişmiş bölümüne gir, 192000 hz ayarını kullan. Mikrofonunu tekrar test et. Ayrıca geliştirme bölümünden, gürültü tutma ayarını da etkinleştirebilirsin. Arkaplan seslerini azaltır ve sesin daha anlaşılır bir şekilde olmasını sağlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı