Steelseries Siberia 200 boğuk ses sorunu

delphX

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık için tek jak girişli bir laptopum var. Oyun oynarken (CS:GO) telefon kulaklığını taktığımda ki boğukluğu aynı, Siberia 200'de de yaşıyorum.

Kutu içinde çıkan birleştirici ile mikrofon ve kulaklık jakını birleştirip tek jak girişine taktım. Mikrofonu hala algılamayıp laptopun kendi mikrofonunu mu kullanıyor bilmiyorum ama aynı laptop mikrofonu gibi gürültülü ve aşırı rahatsiz edici bir ses gidiyor karşıya.

Kulaklıkta aynı şekilde beni rahatsiz ediyor.

Sesin yoğun olduğu ortamda hem aşırı yüksek hem de boğuk bir ses geliyor. Sesin az olduğu ortamda ise ses çok az geliyor.

Bunun için herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu, ya da ses kartım desteklemediği için mi oluyor, merak ediyorum.

Siberia 200 sadece çift jak özelliği olan laptoplar için mi kullanıma sunulan bir kulaklık bunu da merak ediyorum. 170 TL'ye almıştım şu an 300 lira olmuş. Işime yaramayacaksa satıp kurtulayım bu zulümden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı