Siberia v2 Hangi Renk

Hangi renk

• Sarı

Oy: 0 0,0%
  • Beyaz

Oy: 1 33,3%
  • Kırmızı

• Mavi

• Yeşil

• Turuncu

• Siyah

• Hiçbiri alma daha iyisini biliyorum.

• Oy verenlerin toplamı
    3

Barscalskan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütcem 40 $ ve aliexpress sitesinden steelseries siberia v2 alıcam. Tabi başka önerileriniz olursada dinlerim ama fiyatı yükseltemem. Ve türkiyeden alırsam biliyorum ki kazık bir fiyata satılıcak. Türkiyede bu yüzden yurt dışından alıcam aliexpress ten kara veremedigim nokta ne renk almam. Yardım eder ve ankaete cevap verirseniz sevinirim. Teşşekkürler !

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı şeylere bayağı bir araştırdım yardım bulamadım hani farklı siteler , farklı kulaklıklar dendi. Aliexpresse güvenemedim bir türlü sadece araba için birşey alabildim o da geldi 30 Tllik bir cihaz. Ancak 60-100 tl bir kulaklığa verirken orjinal olup olmama durumu beni şüpheye düşürdü. Bu konuda ne yapılır bilmiyorum sadece dikkatli olman için dedim.

Ben aliexpress ten 5 yıldır ürün alıyorum ve vıp uyeyim. Yani bişi orjinal yazıyorsa alırım ve aldıgımda orjinal degil ise parasını bloke ederim. Ve param bende kalır. Bunda bi sorun yok. 100 tl degil 800-900 tl lik eşyalar aldım telefonda aldım ve memnunum. Türkiyede yedigimiz kazıkları yemiyorum sanada biraz daha örenirsen nasıl yapılıp nelere dikkat etmen gerektigini sorun çıkmaz. Bide sence hangi renk yardımcı olur musun ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_2015-01-24-11-19-20.png
Screenshot_2015-01-24-11-19-20.png
ben aliexpress ten 5 yıldır ürün alıyorum ve vıp uyeyim yani bişi orjinal yazıyosa alırım ve aldıgımda orjinal degil ise parasını bloke ederim ve param bende kalır bunda bi sorun yok 100 tl degil 800-900 tl lik eşyalar aldım telefonda aldım ve memnunum türkiyede yedigimiz kazıkları yemiyorum sanada biraz daha örenirsen nasıl yapılıp nelere dikkat etmen gerektigini sorun çıkmaz bide sence hangi renk yardımcı olur musun ?
Tekrar merhaba. Ben dün o mesajı yazdıktan sonra direk sipariş ettim birazdan resmini koyarım :D ancak arkadaşımda siyah vardı , benim çok hoşuma gitmişti. Ben de ya frost blue alırım dedim yada siyah. Frost blue olanlar biraz daha pahalı oluyorlar benim de direk aklıma siyah yattı ondan sipariş ettim. Ayrıca o konu da nasıl yardim edebilirsiniz mesela ben baktım aliexpressten brand steelseries model siberia v2 yazıyor sonra diğerlerinde öyle birşey olmadığını farkettim ona güvendim.

Son düzenleme:
Konuyu tam olarak okumadım ama Aliexpress sitesi üzerinde sahte ürün çok fazla var oradan almakla çok büyük bir hata ettiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı