SteelSeries Siberia V2 Frost Blue hangi Razer'a eşdeğer?

Bendede Siberia V2 var. Bence Siberia V2 Frost Blue, Razer'in "Razer Kraken Pro" (400 tl) ya eş değer. Hatta daha iyi bile olabilir. Ses kart + Işıklandırma + Konfor. | Razer Kraken Pro kulakları rahatça kapatıyormu bilmiyorum bile.

Bendede Siberia V2 var. Bence Siberia V2 Frost Blue, Razer'in "Razer Kraken Pro" (400 tl) ya eş değer. Hatta daha iyi bile olabilir. Ses kart + Işıklandırma + Konfor. | Razer Kraken Pro kulakları rahatça kapatıyormu bilmiyorum bile.
Elimde razer seiren var ama siberia v2 olunca çok tuhaf gözüküyor

Kraken pro'yu iyi bir ses kartı ile kullanırsan o kulaklıkla eş değer ancak kraken 7.1 biraz daha iyidir v2 frost blue kulaklıkdan çünkü sanal 7.1 daha iyi 4 santimetrelik driver olduğu halde programı ile daha fazla ayar sunduğu için daha iyi bass ve tiz kalitesi veriyor ancak tek eksisi rahatlık diyebilirim ancak kulağını veya kafanız büyük değilse hiçbir sorun çıkarmıyor kendim kraken 7.1 kullanıyorum çok rahat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı