Siberpazar.com adlı site güvenilir midir?

Bozuk Kol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir sitede sınırsız Gamepass 300 TL'ye satılıyor. Sizce güvenilir midir?

Aylık 160 lira olan aboneliğin 300 liraya sınırsız olması sence de şüpheli değil mi?

Evet şüpheli. Ancak canlı desteğe yazdığımda
Aylık 160 lira olan aboneliğin 300 liraya sınırsız olması sence de şüpheli değil mi?

"Size bir Microsoft Store hesabı veriyoruz. Bu hesap ile Microsoft Store'da oturum açtıktan sonra XBOX'un bilgisayar uygulamasında kendinize ait olan hesabınızla oturum açarak XBOX'u ultimate şekilde kullanıyorsunuz.
Bu hesabı bir çok kişiye veriyoruz ama herkes kendi hesabında oynuyor" yazdı.

Evet şüpheli. Ancak canlı desteğe yazdığımda.

"Size bir Microsoft Store hesabı veriyoruz. Bu hesap ile Microsoft Store'da oturum açtıktan sonra Xbox'un bilgisayar uygulamasında kendinize ait olan hesabınızla oturum açarak Xbox'u Ultimate şekilde kullanıyorsunuz.
Bu hesabı birçok kişiye veriyoruz ama herkes kendi hesabında oynuyor" yazdı.

"Bu hesabı birçok kişiye veriyoruz ama herkes kendi hesabında oynuyor"demesinden bile anlaşılıyor hocam dolandırıcı olduğu :)

Evet şüpheli. Ancak canlı desteğe yazdığımda.

"Size bir Microsoft Store hesabı veriyoruz. Bu hesap ile Microsoft Store'da oturum açtıktan sonra Xbox'un bilgisayar uygulamasında kendinize ait olan hesabınızla oturum açarak Xbox'u Ultimate şekilde kullanıyorsunuz.
Bu hesabı birçok kişiye veriyoruz ama herkes kendi hesabında oynuyor" yazdı.

Bilmiyorum dostum. 1 liraya Steam keyleri de satılıyordu zamanında. Hepsi patlıyor bir süre sonra. Gereği yok bence bütçen yoksa bir şey diyemem ama bu tarz sitelere kart bilgisi bile girilmesi bence problem.

5 aydır kullanıyorum. Güvenilir mi dersen, güvenilir evet. Lakin büyük bir sorun var. Oyunlardan sürekli atıyor. Bunu önlemek için bir programları var, onu kurmak zorundasınız. Programın amacı görev yöneticisinden Microsoft.exe' yi askıya alıyor. Bu sayede Xbox kontrolleri de askıya alınmış oluyor. Böylece sorunsuzca oynayabiliyorsunuz. Ancak bu herkes için iyi bir çözüm değil. Alt tab yapamıyorsunuz. Acilen bir internetten bir şey bakma, bir müzik açma veya başka bir işlevi kullanma durumunuz tamamen iptal oluyor. Oyun içerisindeyken programı sonlandırırsanız direkt oyundan atıyor ve kayıt etmediyseniz tüm uğraşlarınız boşa gidiyor. Kaç kere kayıt etmediğim oyunlarım silindi. Ben aldım, kullandım. Ama tekrar yenilemeyi kesinlikle düşünmüyorum.

Stardew Valley güncellemesi geldi malum yeniden başladım ama kaç kere oyun kapanması yüzünden boşa gitti günlerim. Bir de haftada bir muhakkak verdikleri üyelik sorun yaşatıyor. Onu yenilemeniz filan gerekiyor. Yani bu iş biraz da uğraştırıyor. Parayı verdim aldım bir sene sorunsız kullanacağım diye düşünmeyin, öyle bir şey olmayacak. Onun yerine normal alın, kafanız rahat olsun. 120 lira dediğin nedir ki şu ekonomide

Geri
Yukarı