Siberpazar.com'dan sınırsız Xbox Ultimate PC Game Pass almak mantıklı mı?

Net dolandırıcı ya da hesap bilgilerinizi almak için yapıyorlar bunu kanıtlamak için tek bir sorum var madem bu key olarak veriliyor neden ayrı bir 3. parti sözde aktivatör program kullanacaksın ki? :D ayrıca ürün kendiyle çelişiyor başlıkta sınırsız açıklamada 12 ay güzel yorum yaparsanız 13 ay ala ala o nasıl oluyor çok merak ettim Microsoft'a erişimleri var herhalde. :D

Çok net dolandırıcı hem 300tlnizi alıyorlar hem de 3.parti program.

Merhabalar öncelikle, uzatmadan ürünün mantığını açıklayacağım arkadaşlar. Öncelikle mantık şöyle işliyor. Bir aktivatör yazılımımız var, bu yazılım'a gireceğiniz key (Size sattığımız şey bu) bizim Microsoft hesabımıza girmenizi ve satın almış olduğunuz süre boyunca hesabımızda kalmanızı sağlıyor. Microsoft Store hesabımıza girdikten sonra kendinize ait olan XBOX hesabınız Ultimate'e yükseliyor. Durumun kısa özeti budur. Sınırsız nasıl oluyor? Sınırsız olması da şu şekilde size verdiğimiz key'i ve Microsoft Store hesabımızı sizden asla almıyoruz. Olay tamamen bundan ibaret. Bizlerde satıcı olarak bunun güvenilir gözükmediğini bilsek de böyle bir hizmetimiz var ve sunmaya devam ediyoruz, müşterilerimiz de genelde bundan mennun kalıyor. En eski müşterimiz 4 senedir sorun yaşamadan kullanıyor. İşin detayları bu şekilde, dolandırıcılıkla uzaktan yakından alakası olmayan bir durum. Detaylı merak ettiğiniz ne varsa cevaplamaya hazırım.
Aktivatör programı sisteme gömülü değildir çalıştırılabilir bir programdır sadece yükleme vs. yapmaz otomatik olarak Microsoft Store'a giriş yapmaktan başka işlevi bulunmaz, işlem bitince isteyen silmekte özgürdür. Dilediğiniz virüs sitesinden vs. tarama yapıp inceleyebilirsiniz.
Aktivatör programı olmazsa insanlar bize ait Store hesaplarının şifrelerini görebilir, değişebilir. Bu durumları önüne geçmek için aktivatör vardır.

Merhaba öncelikle, uzatmadan ürünün mantığını açıklayacağım arkadaşlar. Öncelikle mantık şöyle işliyor. Bir aktivatör yazılımımız var, bu yazılım'a gireceğiniz key (size sattığımız şey bu) bizim Microsoft hesabımıza girmenizi ve satın almış olduğunuz süre boyunca hesabımızda kalmanızı sağlıyor. Microsoft Store hesabımıza girdikten sonra kendinize ait olan Xbox hesabınız Ultimate'e yükseliyor. Durumun kısa özeti budur. Sınırsız nasıl oluyor? Sınırsız olması da şu şekilde size verdiğimiz Key'i ve Microsoft Store hesabımızı sizden asla almıyoruz. Olay tamamen bundan ibaret. Bizlerde satıcı olarak bunun güvenilir gözükmediğini bilsek de böyle bir hizmetimiz var ve sunmaya devam ediyoruz, müşterilerimiz de genelde bundan mennun kalıyor. En eski müşterimiz 4 senedir sorun yaşamadan kullanıyor. İşin detayları bu şekilde, dolandırıcılıkla uzaktan yakından alakası olmayan bir durum. Detaylı merak ettiğiniz ne varsa cevaplamaya hazırım.
Aktivatör programı sisteme gömülü değildir çalıştırılabilir bir programdır sadece yükleme vs. yapmaz otomatik olarak Microsoft Store'a giriş yapmaktan başka işlevi bulunmaz, işlem bitince isteyen silmekte özgürdür. Dilediğiniz virüs sitesinden vs. tarama yapıp inceleyebilirsiniz.
Aktivatör programı olmazsa insanlar bize ait Store hesaplarının şifrelerini görebilir, değişebilir. Bu durumları önüne geçmek için aktivatör vardır.

Sınırsız satın aldığımız abonelik hesabımızdan kalkarsa size nasıl ulaşacağız? Bize nasıl bir garanti sunuyorsunuz?

Merhaba öncelikle, uzatmadan ürünün mantığını açıklayacağım arkadaşlar. Öncelikle mantık şöyle işliyor. Bir aktivatör yazılımımız var, bu yazılım'a gireceğiniz key (Size sattığımız şey bu) bizim Microsoft hesabımıza girmenizi ve satın almış olduğunuz süre boyunca hesabımızda kalmanızı sağlıyor. Microsoft Store hesabımıza girdikten sonra kendinize ait olan Xbox hesabınız Ultimate'e yükseliyor. Durumun kısa özeti budur. Sınırsız nasıl oluyor? Sınırsız olması da şu şekilde size verdiğimiz Key'i ve Microsoft Store hesabımızı sizden asla almıyoruz. Olay tamamen bundan ibaret. Bizlerde satıcı olarak bunun güvenilir gözükmediğini bilsek de böyle bir hizmetimiz var ve sunmaya devam ediyoruz, müşterilerimiz de genelde bundan mennun kalıyor. En eski müşterimiz 4 senedir sorun yaşamadan kullanıyor. İşin detayları bu şekilde, dolandırıcılıkla uzaktan yakından alakası olmayan bir durum. Detaylı merak ettiğiniz ne varsa cevaplamaya hazırım.

4 yıl olayı garip. Ekteki gibi sitenizin kayıt tarihi bile 2022'de.

1698678136583.png

Ayrıca .net uygulamalarında hiçbir zaman bir injector ya da benzeri uygulama kullanıldığında arkada ne iş döneceğinin garantisi de verilemez. Ekran görüntüsünü alıp bir maile gönderen .net uygulaması yaptığımda bile hiçbir sitede VirusTotal'de bile virüs çıkmıyor. Uygulamanızı decompile etmedimiz sürece ne olup bittiğini bilemeyiz. İşin içinde bir aktivator ya da benzeri bir şey olmadığı sürece güvenilirlik konusunda bir aşama kaydedilebilirdi. Fakat dediğim gibi güveni garantiye alacak pek bir şey göremiyorum. Uygulamanızın compile edilmemiş açık kaynak kodunu görebilsek yine de bir şeyler söyleyebilirdik. Ayrıca internette incelemenizi yapmış kaynakta yok ortalıkta. Böyle bahsettiğiniz yöntemi uygulayacak yabancı kaynakta bulamıyorum. Eğer ki gerçekten böyle bir iş yapıyorsanız ve güvenilirseniz Allah kolaylıklar versin.

Eki Görüntüle 1996888

Ayrıca .net uygulamalarında hiçbir zaman bir injector ya da benzeri uygulama kullanıldığında arkada ne iş döneceğinin garantisi de verilemez. Ekran görüntüsünü alıp bir maile gönderen .net uygulaması yaptığımda bile hiçbir sitede VirusTotal'de bile virüs çıkmıyor. Uygulamanızı decompile etmedimiz sürece ne olup bittiğini bilemeyiz. İşin içinde bir aktivator ya da benzeri bir şey olmadığı sürece güvenilirlik konusunda bir aşama kaydedilebilirdi. Fakat dediğim gibi güveni garantiye alacak pek bir şey göremiyorum. Uygulamanızın compile edilmemiş açık kaynak kodunu görebilsek yine de bir şeyler söyleyebilirdik. Ayrıca internette incelemenizi yapmış kaynakta yok ortalıkta. Böyle bahsettiğiniz yöntemi uygulayacak yabancı kaynakta bulamıyorum. Eğer ki gerçekten böyle bir iş yapıyorsanız ve güvenilirseniz Allah kolaylıklar versin.

Mükemmel bir şekilde kafamdaki soru işaretlerini silip attınız hocam teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1996888

Daha önce itempazar, itemsatış gibi siteler üzerinden satmaktaydık daha sonradan kendi sitemize geçtik ve bütün satın almış müşterilerimize bunu mail yolu ile belirttik. Çoğu müşterim hala discordda eklidir bende mesela. Aktivatör uygulamasını size ileteyim dilediğiniz şekilde inceleyin efendim, benim açımdan hiçbir sorun yok bu durumda. Sizler her ne kadar inanmasanız ve bunu açıklamak bize artık ne kadar sıradan gelse de güvenilir şekilde satmaktayız ve kendimizden bu konuda eminiz.

Sınırsız satın aldığımız abonelik hesabımızdan kalkarsa size nasıl ulaşacağız? Bize nasıl bir garanti sunuyorsunuz?
Ürün bizden kaynaklı herhangi bi hata ile çalışmaz veya sonlanırsa koşulsuz şartsız iade sağlamaktayız. Gerektiği durumda bizi de aşıp PayTr'ye ulaşarak iadenizi alırsınız zaten.

Daha önce itempazar, İtemsatış gibi siteler üzerinden satmaktaydık

Bu arada 2 sitedede yorum değerlendirme ve başarılı satışlar 0 görünüyor. Eski profillerin linkleri mevcut mu?

Bu arada 2 sitedede yorum değerlendirme ve başarılı satışlar 0 görünüyor. Eski profillerin linkleri mevcut mu?
İki profil de bize ait değildir. Biz siteler üzerinden hesaplarımızı kaldırdık siteye geçtiğimizden itibaren.Dilerseniz discord üzerinden size başka türlü satış ve müşteri kanıtları gösterebilirim.Kullanıcı adım siberpazar discorddan ekler misiniz?

Son düzenleme:
İki profil de bize ait değildir. Biz siteler üzerinden hesaplarımızı kaldırdık siteye geçtiğimizden itibaren. Dilerseniz Discord üzerinden size başka türlü satış ve müşteri kanıtları gösterebilirim.

Satış sitelerinde sizin açmış olduğunuz eski hesapları başkaları tekrar açamıyor hesaplar iptal olsa bile. Ekteki gibi değerlendirmelerinde kaldırılmadığını söylüyor site yetkilileri. Çok şüphe düşürecek duruma getiriyorsunuz olayları. Eski satışlarınıza bu sitelerden ulaşmak istediğimizde de ulaşabiliyoruz aslında. Referans olarak bu sitelerdeki eski profil linklerinizide paylaşsanız faydası olur. Dediğim gibi DC üzerinden kullanıcı bilgimi vermiştim oraya pm beklemekteyim.

1698680100188.png

1698680246481.png

2022 sonlarına doğru almıştım belirli bir süre kullandım bilgisayarımı değiştirdiğimde deaktif olduğunu gördüm site üzerinden canlı destek yolu ile ulaşım sağladım kısa süre içerisinde geri dönüş yapıldı ve tekrar hesabımı aktif hale getirdim şu an da hala sıkıntısız kullanmaktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı