Sibirya Kurdu beslenir mi?

Süs köpeği tarzındakilerden çok böyle kurt veya golden, border collie gibi türlerden hoşlanıyorum.

Okuldan dolayı tabii 8 saatlik bir ara vermem gerekiyor ama onun dışında dediğim gibi sürekli ilgileneceğim. Beslediğinize göre sıcaklıkla ilgili sorunları oluyor mu?

Bahçede bakacaksanız kulübesini gölge bir yere yerleştirin ve suyunu düzenli verin bir sorun olmaz.

Bahçede bakacaksanız kulübesini gölge bir yere yerleştirin ve suyunu düzenli verin bir sorun olmaz.
Köpek için zaten bahçenin büyük bölümünü kaplayacak bir alan yapmayı düşünüyorum yani kışın da yazın da en ufak zarar görmemesi için uğraşacağım. Sadece kafama takılan soru iklime ayak uydurabilmesi. Bu arada karakteristik özellikleri nasıl? Sahibine bağlı bir cins mi?

Köpek için zaten bahçenin büyük bölümünü kaplayacak bir alan yapmayı düşünüyorum yani kışın da yazın da en ufak zarar görmemesi için uğraşacağım. Sadece kafama takılan soru iklime ayak uydurabilmesi. Bu arada karakteristik özellikleri nasıl? Sahibine bağlı bir cins mi?

Bir sorun olacağını düşünmüyorum, evet sahibine bağlı bir cins bulabilirseniz eğer yavru sahiplenmenizi öneririm.

Süs köpeği tarzındakilerden çok böyle kurt veya Golden, Border Collie gibi türlerden hoşlanıyorum.

Okuldan dolayı tabii 8 saatlik bir ara vermem gerekiyor ama onun dışında dediğim gibi sürekli ilgileneceğim. Beslediğinize göre sıcaklıkla ilgili sorunları oluyor mu?
Samoyed süs köpeği değil kızak köpeğidir. Ve kurt ırkıdır.

Kedi ve ezan dışında havlamıyor hocam.
Havlamıyor zaten bağırıyor ya bütün komşular kapıya dayanıyor :D

Dışarıda çok fazla gezdirme derken dibirya kurtları en hareketli irklardan birisi.
Ben köpeğin hareketliliğinden veya sosyalliğinden bahsetmedim. Sadece sıcak havada Sibirya kurtlarını çok fazla dışarda gezdirmeyin. Hele tüylerini sakın kırpmayın. Bu kadar basit. Okumayı da bilmiyorsunuz herhalde. Konu sahibi zaten bahçede bakacağını söylemiş. Gezdirmeyle aynı şey değil.

Ben köpeğin hareketliliğinden veya sosyalliğinden bahsetmedim. Sadece sıcak havada sibirya kurtlarını çok fazla dışarıda gezdirmeyin. Hele tüylerini sakın kırpmayın. Bu kadar basit. Okumayı da bilmiyorsunuz herhalde.

Yaklaşık 23 santigrat derece). Fakat dışarıda çok fazla gezdirmemeye dikkat edin.
İle cümleyi bitirmissiniz ve yeni bir cümle kurmussunuz sicakla alakası olmayan bir cümle neden beyninizi kullanmadan boş bir sekilde kendinizi haklı çıkarmaya calisiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı