Sıcak havalar için çözüm önerisi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, dün bu kadar sıcak değildi ama şu an odada dersimin başında otururken terliyorum. Antalya'da oturuyorum ve daha yazın başındayız, ileriyi hiç düşünemiyorum. El yapımı klimalar görmüştüm. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Sadece kendi odamı nasıl soğutabilirim? Pencereler gram fayda etmiyor ve saat daha 10.15, öğlen bile değil. Yorumlarınızı bekliyorum.

(Ders çalışmakta bile zorluk çekiyorum.) 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Vantilatör alabilirsin, 150-200₺'ye güzel USB vantilatörleri var. Ya da salonda klima varsa salona geçebilirsin klima vantilatörden çok daha iyi oluyor.

Vantilatör alabilirsin, 150-200₺'ye güzel USB vantilatörleri var. Ya da salonda klima varsa salona geçebilirsin klima vantilatörden çok daha iyi oluyor.
Vantilatör genelde hasta ediyor uzun kullanımda. Klima var ama salona geçemem kendi odamda durmak zorundayım derslerimden dolayı ve ek olarak elektrik faturasını çok çok fazla şişiriyorlar.
Bir milyoncularda 40 TL'ye el fanı bulabilirsin.
Bir tane küçük var ama çok fazla ses çıkartıyor sinir oluyorum.

Merhaba, dün bu kadar sıcak değildi ama şu an odada dersimin başında otururken terliyorum. Antalya'da oturuyorum ve daha yazın başındayız, ileriyi hiç düşünemiyorum. El yapımı klimalar görmüştüm. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Sadece kendi odamı nasıl soğutabilirim? Pencereler gram fayda etmiyor ve saat daha 10.15, öğlen bile değil. Yorumlarınızı bekliyorum.

Don atlet gezmekten başka çare yok. Ben de biliyorum Antalya sıcağını ama şimdiden bu kadar sıcak olması normal değil.

perdeni kapat güneş çok girmezse yakıcı olmaz , yada sık sık elini kolunu yüzünü vs. yıka

Don atlet gezmekten başka çare yok. Ben de biliyorum Antalya sıcağını ama şimdiden bu kadar sıcak olması normal değil.
Soyunacağım galiba başka çare yok zaten annem, babam ve kardeşim var evde takılıyoruz.
Perdeni kapat güneş çok girmezse yakıcı olmaz, ya da sık sık elini kolunu yüzünü vs. yıka.
Perdelerin kapalı olması pek işe yaramıyor çünkü nem yakıyor el yapımı klimalar falan var hiç deneyen oldu mu acaba. İçine fan sistemi kurup buzlu şişe atıyorlardı.

Klimalı odada oturmaktan başka çare yok Antalya sıcağında. Şimdilik aslında havalar o kadar kötü değil ya da bilmiyorum benim ev sağlam esiyor :D

Klimalı odada oturmaktan başka çare yok Antalya sıcağında. Şimdilik aslında havalar o kadar kötü değil ya da bilmiyorum benim ev sağlam esiyor. :D
Yani hocam şu durumda bizim ev yazın güneş alıp kışın güneş almıyor o kadar gıcık bir konumdayız.
Hocam mantıklı bir çözüm ama pek iyi bir nişancı değilim maalesef. Attığınız vantilatörler bildiğime göre çok sesli oluyor. Deli gibi ses çıkartıyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlardan hiç deneyen oldu mu?

Geri
Yukarı