Havalar aşırı sıcak

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Havalar inanılmaz sıcak. Yemin ediyorum cam kapı açık ama gelen hava 0'a yakın. Gelen ufak bir hava var o da aşırı sıcak. Yemin ederim beynimin pekmezi aktı desem yeri. Dışarı zaten çıkamıyorum. Balkona salıncağa bineyim diyorum daha çok yakıyor. Gölge bile faydasız. Bu konuyu bir tür sıcak güne karşı ağlama konusu olarak da görebilirsiniz. :D

Havalar inanılmaz sıcak. Yemin ediyorum cam kapı açık ama gelen hava 0'a yakın. Gelen ufak bir hava var o da aşırı sıcak. Yemin ederim beynimin pekmezi aktı desem yeri. Dışarı zaten çıkamıyorum. Balkona salıncağa bineyim diyorum daha çok yakıyor. Gölge bile faydasız. Bu konuyu bir tür sıcak güne karşı ağlama konusu olarak da görebilirsiniz. :D
Bizim burada 30 derece ama Nem oranı %48. Nem beni bitiriyor. Şuan zorunlu olarak kapı ve cam kapalı oturuyorum. Ve odam saunaya döndü.

Sıcaklıktan geberiyordum yatağım su içinde kaldı.

Bizim burada 30 derece ama Nem oranı %48. Nem beni bitiriyor. Şuan zorunlu olarak kapı ve cam kapalı oturuyorum. Ve odam saunaya döndü.
Nem oranı %44 ve hava sıcaklığı 34 derece.Yemin ederim konuyu açarken bile elimdeki telefon cayır cayır yanıyor.
Sıcaklıktan PC dün gece CPU GPU 80 gördü nasıl sıcaklıksa.
Ben açmamayı tercih ediyorum. Hem temizletmem gerek hem de oyun açarsam normal şekilde 90 dereceleri görecektir. Gelen sıcak hava odamı ekstradan ısıtacak. Laptop kullanıcısıyım ne yazık ki. Üniversite yüzünden gaming laptop almıştım. :D

Sıcaklıktan geberiyordum yatağım su içinde kaldı.
Yataktan kalkın hocam. Daha kötü hale getiriyor sadece. Sabah olur olmaz yataktan fırlayıp elimi yüzümü yıkamaya gidiyorum direkt.
Hocam nem olmasa çok sorun olmaz, insanın üzerine yapışıp boğuyor maalesef.
Evet ya özellikle karadeniz bölgesi tam bir nem bölgesi. Nemsiz illerde olsaydım isterse 45 derece olsun yine terlemezdim. Maksimum yanardım belki.

Nem oranı %44 ve hava sıcaklığı 34 derece. Yemin ederim konuyu açarken bile elimdeki telefon cayır cayır yanıyor.

Ben açmamayı tercih ediyorum. Hem temizletmem gerek hem de oyun açarsam normal şekilde 90 dereceleri görecektir. Gelen sıcak hava odamı ekstradan ısıtacak. Laptop kullanıcısıyım ne yazık ki. Üniversite yüzünden Gaming laptop almıştım. :D

Ben sistem yeni ekran kartı tek eski 2070 Super işlemci i7 13700K RAM'ler 32 GB anakart MSI Pro Z 790 p Wi-Fi DDR 4

Yeni konular

Geri
Yukarı