Sıcak havalarda laptop kullanmak

Bilgisayarım zaten bayağı bir ısınıyordu ama ben terlemiyordum, şimdi hem ben terliyorum hem de bilgisayar daha çok ısınıyor bu nedenle kış mevsimini daha çok seviyorum.

Zaten ısınıyordu ama daha çok ısınmaya başladı, 97 derece gördüm işlemcide. Ekran kartı da en fazla 75 derece oluyor. Ekran kartının sıcaklığı teselli ediyor beni.
İntel ise işlemcin biliyorsun yardım ederim. Her konuya etiketlediğin için özel olarak ilgilenmek isterim seninle.

Yok hocam kapalı iken 39 açık ilen 24.
Oh 😌, gerçekten diyecektim siz nerede yaşıyorsunuz diye 🤔. İyi bari ama yine de ortam sıcaklığı 24 derece iken 70 derece fazla değil mi? Benim ortam sıcaklığım 27 derece şu anda ve işlemci sıcaklığım anlık olarak "sessiz" modda 55 derece. İşlemcim İntel Core i7 10870H -zaten biliyorsunuz da bilmeyenler için 😊- 10.nesil.

Oh 😌, gerçekten diyecektim siz nerede yaşıyorsunuz diye 🤔. İyi bari ama yine de ortam sıcaklığı 24 derece iken 70 derece fazla değil mi? Benim ortam sıcaklığım 27 derece şu anda ve işlemci sıcaklığım anlık olarak "sessiz" modda 55 derece. İşlemcim İntel Core i7 10870H -zaten biliyorsunuz da bilmeyenler için 😊- 10.nesil.
Aynı işlemci hocam. Ben oyundaki değerleri söyledim. Apex Legends için 55W'ta 75 altı.
Boşta 45/50 sessiz modda.

Arkadaşlar oyun oynarken takip ediyor musunuz bileşen sıcaklıklarını? Sanki havalar ısınınca sıcaklıklar bir arttı gibi ne dersiniz?

Benimkinde bir sorun yok. Sıcaklıklar iyi durumda. 50-70 arası geziyor. Anlaşılan çoğu kişinin laptopu çok ısınıyor ama benimkinde bir sorun yok. Size kolay gelsin. 😀

Aynı işlemci hocam. Ben oyundaki değerleri söyledim. Apex Legends için 55W'ta 75 altı.
Boşta 45/50 sessiz modda.
Hım, Apex'e uzun zamandır girmiyorum. Bir el deneyeyim bakalım bende ama sıcaklıklar baya iyi o zaman hocam 🥰. Bu arada hocam konunuzu da gördüm hayırlı olsun cihaz. Ben son zamanlarda boş boş takılıyorum forumda ama artık geri dönme zamanı geldi. Daha sonra detaylı hepsini inceleyeceğim, çok konu birikmiş yahu!

Yeni konular

Geri
Yukarı