Sıcak tavayı elle tutma sonrası acıma

Pismaniyee

Hectopat
Evde kimse yok ve bir şeyler pişirmek zorundaydım. Bu tavayı yapan nasıl yapmışsa pişirilen yer ile tavanın sapı aynı derece. Sağ elimin baş parmağının aşağısı kızarmış acıyor. Beklesem geçer mi? Yoksa su mu tutmalıyım?

Evde kimse yok ve bir şeyler pişirmek zorundaydım. Bu tavayı yapan nasıl yapmışsa pişirilen yer ile tavanın sapı aynı derece. Sağ elimin baş parmağının aşağısı kızarmış acıyor. Beklesem geçer mi? Yoksa su mu tutmalıyım?
"Üfle geçer"

Dostum samimi soruyorum şaka mı yapıyorsun? Elini yakmışsın, tabii ki de soğuk suya tutmalısın ya da buz koymalısın.

Baya tuttum ama acısı hala aynı tek çare beklemek mi artık? Buz yok.
Buzluktan herhangi bir şeyi al ve oraya bastır, sıcaklıkları zaten aynı. O da yoksa yoğurt sür.
İz kalmasından çekiniyorsan sudocrem ve madecassol kullanabilirsin. Kullanmadan önce prospektüslerini okuyup alerjin varsa tetikleyip tetiklemeyeceğini kontrol et.

Geri
Yukarı