Çözüldü Sıcaklık değerlerim iyi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, LoL'de normal dereceli maçda 1200 AF maks 55 derece 9500GT'de 62 derece falandı, bu değerler iyi mi?

İşlemciye MX4 almıştım fakat montaj yapacağım gün yanıma almayı unutmuşum, tanıdığım kendi macunundan sürdü, çok kaliteli bir macun değildi, işlemci kullanımı ise %40'larda 52 derece falandı anlık %90'a falan çıkınca 55I buldu, bu değerler iyi midir?

AMD stok fanı kullanıyorum.

Arkadaşlar, LoL'de normal dereceli maçda 1200 AF maks 55 derece 9500GT'de 62 derece falandı, bu değerler iyi mi?

İşlemciye MX4 almıştım fakat montaj yapacağım gün yanıma almayı unutmuşum, tanıdığım kendi macunundan sürdü, çok kaliteli bir macun değildi, işlemci kullanımı ise %40'larda 52 derece falandı anlık %90'a falan çıkınca 55I buldu, bu değerler iyi midir?

Değerler gayet normal olması gereken değerin biraz üstünde ama normaldir.Pek bir sorun çıkarmaz yani.Bilgisayar açıldığında kaç derece ile başlıyor?

Değerler gayet normal olması gereken değerin biraz üstünde ama normaldir. Pek bir sorun çıkarmaz yani. Bilgisayar açıldığında kaç derece ile başlıyor?

Hocam bilgisayar açıldığında hiç bakmadım fakat boşta 47 derece falan, termal macun kötü olduğu için normal geliyor bana.

Gayet güzel sıcaklıklar.

Geri
Yukarı