Çözüldü Sierra'dan High Sierra'ya doğrudan yükseltme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Malik Saatçı

Kilopat
Yer
Samandağ
Daha fazla  
Meslek
Pratisyen Doktor
Sosyaldeki imaj dosyasıyla Sierra 10.12.6 sürümünü başarıyla kurdum. Sistemim Lenovo G510, 6GB RAM, i7 4700MQ, Ekran Kartı Intel HD4600 ve 240GB SSD. Hemen hemen her şey çalışıyor. Çalışmayanları yazacak olursam aslında sadece Dahili WiFi+BT adaptörü ve kart okuyucu girişi. Aslında kurulumdaki amacım iMovie kullanmaktı. Kurulumdan sonra AppStore'dan GarageBand indirebildim fakat iMovie için minimum High Sierra 10.13.2 istiyor. Sierra için bayağı uğraştım ve sıfırdan High Sierra kurmayı önceden denediğimde hata vermişti. Yeniden kurulum yapmak istemiyorum açıkçası. Asıl sorum AppStore üzerinden güncelleme yapabilir miyim?

Gerekl olabilir ama ben her zaman temiz kurulum öneriyorum.
Bu ekranda kaldı. Normalde sonra kullanıcı ismi ve şifre yer gelir. Böyle kaldı bu.
339251B7-E422-4D8F-8932-A3089B540D51.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4600 için olan Config dosyası ile denedin mi ?
Hocam denedim. Sanırım çöktü sistem. Şuan sitenizden mega linkiyle High Sierra indiriyorum tekrar. Fakat Mega’da sınırlama var. Üyeliğim olmasına rağmen indirme %27’de durdu. Şuan bir 6 saat beklemem gerekiyor. Drive linki yok değil mi?

Hocam denedim. Sanırım çöktü sistem. Şuan sitenizden mega linkiyle High Sierra indiriyorum tekrar. Fakat Mega’da sınırlama var. Üyeliğim olmasına rağmen indirme %27’de durdu. Şuan bir 6 saat beklemem gerekiyor. Drive linki yok değil mi?
Mega sıkıntılı bir site. Sıkıntılı derken biraz paragöz. Senden ekstra üyelik almanı istiyor, yeni kayıt olursan ücretsiz biraz alan vereceğim diyor vermiyor... gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı