High Sierra'dan Önceki Sürüme Dönmek

tkmedia

Hectopat
Mac ilgili hiçbir bilgim yok, Windowstan çok farklı olduğu için de bilmeden müdahale edemiyorum. Mac bana değil ofise ait risk almak istemem. Bana dönüp dönemeyeceğimi, eğer dönebiliyorsam bunu herhangi veri kaybı olmadan nasıl yapabileceğimi anlatır mısınız?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende ofiste Mac kullanıyorum, bir kere güncelleme atmak gibi bir gaflete düştüm, bir daha da girmem o topa. Benim Mac'ı bilgi işlem ekibi eski haline çevirmişti. Bir şekilde yapılıyor ancak açıkçası bende bilmiyorum size tek önerim, düzeldikten sonra güncelleme atmayın.

İlk olarak sistemi belirtmelisin. Ayrıca en güncel sürümü kullanmak daha sağlıklı.
Sorunuz için en mantıklı yok harici bir aygıta yedekleme yapıp sonrasında kurulum yapmanız olur fakat bence sistemde yavaşlık varsa temiz kurulum yapıp yedeklerini geri yüklemeni öneririm.

İlk olarak sistemi belirtmelisin. Ayrıca en güncel sürümü kullanmak daha sağlıklı.
Sorunuz için en mantıklı yok harici bir aygıta yedekleme yapıp sonrasında kurulum yapmanız olur fakat bence sistemde yavaşlık varsa temiz kurulum yapıp yedeklerini geri yüklemeni öneririm.
Fakat bu Mac 5 yıllık. Önceki sürümde bu kadar kasma olmadı zaten, SSD olmadığı için pek bişey beklenmez ama önceki sürümde bu kadar kasma olmadı çok takılıyor. High Sierra'ya geçirmiştim ama istemeden oldu diyebilirim sadece kurgu programının güncel sürümünü kuramıyordum güncelleme yaptım ve kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı