Sıfır 3060 yerine 1 yıllık 6700XT alınır mı?

Daha fazla  
Neredeyse sıfır 3060'ımı satıp 6300TL ile 6700XT almak istiyorum, 2 yıl garantisi varmış. AC Valhalla'da 1080P'de 120-140 FPS alıyor 7 dakikalık test de 70 derece olmuş ve 155 FPS(4X MSAA). Sizce değer mi? 3060'ın performansından pek memnun değilim. 2K için istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse sıfır 3060'ımı satıp 6300TL ile 6700XT almak istiyorum, 2 yıl garantisi varmış. AC Valhalla'da 1080P'de 120-140 FPS alıyor 7 dakikalık test de 70 derece olmuş ve 155 FPS(4X MSAA). Sizce değer mi? 3060'ın performansından pek memnun değilim. 2K için istiyorum.
Olabilir hocam.

Garantisi varsa ve test sonuçları iyiyse neden olmasın? GeT ile alabiliyorsanız o şekilde alın, sonrasında kartı fiziksel olarak da inceleyin, teste de sokun. 2K için 3060'dan çok daha iyi bir kart 6700XT.

Fiyat güzel fakat kartı test etmeden almayın hocam. Bu arada ekran kartı 1 yıl kullanıldıysa nasıl 2 yıl garantisi oluyor? 🤔
Fatura garanti hepsini isteyecem sonuçta daha görmedim ,şimdilik akıl istemek için buraya yazdım.

Garantisi varsa ve test sonuçları iyiyse neden olmasın? GeT ile alabiliyorsanız o şekilde alın, sonrasında kartı fiziksel olarak da inceleyin, teste de sokun. 2K için 3060'dan çok daha iyi bir kart 6700XT.
Elden alacağım ac valhalla da aldıgı fps ve sıcaklıgı attı .almadan önce 20dk stres testi yaptıracağım sahibine.mining sıkıntısı olabilir mi 6700xt de ?

Alacağın kart seninki gibi neredeyse sıfır ayarında veya çok temizse alınabilir.
Benimki daha 2 aylık ve oyun oynamadım nerdeyse. Max 15 saat toplam.

Fatura garanti hepsini isteyeceğim sonuçta daha görmedim, şimdilik akıl istemek için buraya yazdım.

Elden alacağım AC Valhalla da aldıgı FPS ve sıcaklıgı attı. 20dk stres testi yaptıracağım. Mining sıkıntısı olabilir mi 6700XT de?

Benimki daha 2 aylık ve oyun oynamadım neredeyse. Max 15 saat toplam.

Bayağı sıfır ama alan adam kutuyu açtın diye fiyatı çok kırmaya çalışır sıkı pazarlık yap.

Bayağı sıfır ama alan adam kutuyu açtın diye fiyatı çok kırmaya çalışır sıkı pazarlık yap.
5800tl den satmayı planlıyorum. 3060 eagle oc ,markası . Aslında 5000tl ye internet kafe den almayı planlıyordum ama güvenemedim kafeye ,1.5 yıl garantisi vardı ama.

Elden alacağım ac valhalla da aldıgı fps ve sıcaklıgı attı .almadan önce 20dk stres testi yaptıracağım sahibine.mining sıkıntısı olabilir mi 6700xt de ?
Ya mining öyle aman aman dert değil iyi bakıldıysa. Zaten stres testindeki sıcaklığından, fiziksel durumundan anlarsın eleman nasıl kullanmış. Mining süresi önemli, bir de yapıldıysa hangi koşullarda yapılmış onlar önemli. 2 yıl garantisi varsa çok uzun süre mining yapılmamıştır yapıldıysa da. Çok sıkıntı olmaz yani. Clock speed biraz düşük gelir o da %1 bile etki etmez.

Sen testlerini düzgünce yapmaya gayret et, bir süre FurMark'ta test yap, siyah ekran-mavi ekran vs. yemiyorsan, sıcaklıklar da iyiyse alabilirsin derim ben. Fiziksel durumu da önemli tabi kartın. Kartta gereksiz solmalar, yanık izi tarzı şeyler görürsen şüpheyle yaklaş, baya uzun süre yüksek sıcaklıklarda kullanıldığına dalalet.

Geri
Yukarı