Sıfır 3060 yerine 1 yıllık 6700XT alınır mı?

Ya mining öyle aman aman dert değil iyi bakıldıysa. Zaten stres testindeki sıcaklığından, fiziksel durumundan anlarsın eleman nasıl kullanmış. Mining süresi önemli, bir de yapıldıysa hangi koşullarda yapılmış onlar önemli. 2 yıl garantisi varsa çok uzun süre mining yapılmamıştır yapıldıysa da. Çok sıkıntı olmaz yani. Clock Speed biraz düşük gelir o da %1 bile etki etmez.

Sen testlerini düzgünce yapmaya gayret et, bir süre FurMark'ta test yap, siyah ekran-mavi ekran vs. yemiyorsan, sıcaklıklar da iyiyse alabilirsin derim ben. Fiziksel durumu da önemli tabii kartın. Kartta gereksiz solmalar, yanık izi tarzı şeyler görürsen şüpheyle yaklaş, bayağı uzun süre yüksek sıcaklıklarda kullanıldığına dalalet.

Teşekkürler. 2 aydır PC oyuncusuyum o yüzden bayağı tereddüt ediyorum çogu konuda. 20dakikalık stres testinden sonra elden alacağım büyük ihtimal.

Bende 3060 arıyorum aslında :)
Benimkinin alıcısı var 2 gündür cevap bekliyor adam. Kararsızdım baya o yüzden satamadım.

Teşekkürler. 2 aydır PC oyuncusuyum o yüzden bayağı tereddüt ediyorum çogu konuda. 20dakikalık stres testinden sonra elden alacağım büyük ihtimal.

Benimkinin alıcısı var 2 gündür cevap bekliyor adam. Kararsızdım bayağı o yüzden satamadım.

Bende çok kararsızım temiz bir 3060 arıyordum.

Neredeyse sıfır 3060'ımı satıp 6300TL ile 6700XT almak istiyorum, 2 yıl garantisi varmış. AC Valhalla'da 1080P'de 120-140 FPS alıyor 7 dakikalık test de 70 derece olmuş ve 155 FPS(4X MSAA). Sizce değer mi? 3060'ın performansından pek memnun değilim. 2K için istiyorum.

Sarı sitedeki ilan numaranızı rica edebilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı