Sıfır 3080 Ti vs 2. el 3090

Bence 20K üzerinde bütçe ayırmış birisi sıfır kart alacaksa en mantıklsı 4070 Ti.

4000 serisinde beni cezbeden bir şey yok zaten hikaye tabanlı oyunlar oynamıyorum ayrıca 4070 alırsam güç kaynağını değiştirmem gerekiyor bütçem yok amacım yılbaşından önce beni 3-4 sene FPS oyunlarında üzmeyecek kart almak.
Dlls3 + Frame Generation, bunlar bir oyuncuyu nasıl cezbetmez anlamıyorum. Bu teknolojilerle o 3-4 seneyi 2 ile çarpabilirsiniz.

Dlls3 + Frame Generation, bunlar bir oyuncuyu nasıl cezbetmez anlamıyorum. Bu teknolojilerle o 3-4 seneyi 2 ile çarpabilirsiniz.
Kesinlikle. Sırf o yüzden 4070 aldım. Kısa vadede ödeyeceğim para beni zorlayacak ama 2 sene sonra ekran kartı değiştirmeme gerek kalmayacak.

Peki 4070 ile 4070 Ti arasında çok fark var mı değer mi fazladan vermeye en kötü kartı alır 2 ay kutuda bekletirim daha sonra diğer parçaları alırım bitçemi aşıyor kasa SSD ve güç kaynağı almayı planlıyorum ekran kartı haricinde.

Peki 4070 ile 4070 Ti arasında çok fark var mı değer mi fazladan vermeye en kötü kartı alır 2 ay kutuda bekletirim daha sonra diğer parçaları alırım bitçemi aşıyor kasa SSD ve güç kaynağı almayı planlıyorum ekran kartı haricinde.

Kağıt üstünde en az %20 daha güçlü. Yeni nesil oyunlarda, 4K yüksek ayarlarda aralarında 20 FPS civarında kadar fark olur.

Alienware AW2521HFla 240Hz. Kullandığım bu, şu an 2K almayı düşünmüyorum ileride belki.

2K için 4070 yeterli birkaç yıl daha. Ben 4K oyunculuk için olduğunu zannetmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı