Sıfır açılmamış PlayStation 4 nereden alınır?

Aslında PS5 alacaktım ama biraz araştırınca hala PS4'ün taş gibi olduğu ve kullanılabilir olduğunu düşündüğüm için.

Yanlış düşünmüşsünüz hocam. Müşteri çıkmadığı için PS4 Pro'yu hala satmadım. Bakın normal PS4 değil PS4 Pro'dan bahsediyorum. PS5'ten kalkıp ona oturunca sistemsel olarak ne kadar zayıf olduğunu fazlasıyla hissediyorum. İmkan varsa kesinlikle PS5 alınmalı. PS4 bütçe durumlarına göre tercih edilebilir.

Sıfır PS4 parasına taş gibi 2. el PS5'ler var. Bizzat yerinde kontrol edilip alınabilir. Benim PS4 Pro'yu gerekli kontrolleri yaparak 2. el almıştım. Uzun zaman oldu. Hala sıkıntısız çalışıyor.

Aslında PS5 alacaktım ama biraz araştırınca hala PS4'ün taş gibi olduğu ve kullanılabilir olduğunu düşündüğüm için 4 almaya karar verdim. Oyunlar fazlasıyla yeterli.

Ve ilk PS ve konsol deneyimim olacak küçükten başlamak istedim.

Fakat Trendyol'da falan bakıyorum hep yenilenmiş, teşhir ürünü satıyorlar. Kutusu bile orijinal değil başka kutuyla yolluyorlar.

Yani böyle orijinal kutusunda kokusuyla açılmamış nereden alabilirim?

Beko'da satılıyor diye biliyorum ayrıca Evkur.

Aslında PS5 alacaktım ama biraz araştırınca hala PS4'ün taş gibi olduğu ve kullanılabilir olduğunu düşündüğüm için 4 almaya karar verdim. Oyunlar fazlasıyla yeterli.

Ve ilk PS ve konsol deneyimim olacak küçükten başlamak istedim.

Fakat Trendyol'da falan bakıyorum hep yenilenmiş, teşhir ürünü satıyorlar. Kutusu bile orijinal değil başka kutuyla yolluyorlar.

Yani böyle orijinal kutusunda kokusuyla açılmamış nereden alabilirim?
kürdistandan alabilirsiniz

Hocam işiniz fantezi ve tüm konsolları alma yolundaysanız sıfır çok zor yollarla bulunur ama bir konsol alacaksanız bunun sony olmasını istiyorsanız bütçeyi biraz genişletip pss5 alabilirsiniz.

Hocam PS4 Slim'ya da fat modelinde hiç Bloodborne oynadınız mı? Ya da Until Dawn'ya da Callisto Protocol gibi oyunlar. Rezalet ötesi performans var bu oyunlarda, bunun bakım veya temizlik ile alakası yok bu arada. He konuyu açan arkadaş sadece PS4 özel oyunlarını oynayıp rafa kaldıracaktır cihazı ve bu yüzden performansın bir önemi yoktur, o zaman durum böyleyse ikincil el PS4 yapıştırsın 5.500-6000 TL'den.

Hocam benimki mat kasa diğerlerini bilmiyorum yanlış olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı