5.05 sürümünde sıfır Playstation nereden alınır?

Senin aklına daha yeni geldi. Ama dükkanlar, bunları piyasadan 2 günde sildi. (Örnek, 4 Mayıs 2018'de bu yöntem çıktıysa 8 Mayıs'ta stoklar eridi :) Sen baya geç kalmışsın dostum.)

Ben çok gördüm. Dükkanlar bankalardan krediler çekip kamyonlarla sürümü 4.XX cihaz aldılar. Ve hepsini 5.05'e güncelleyip oyun doldurdular.

Aslında konsolu 1.700 liraya alıp şuan 2.500 liraya satıyorlar. Bizim milletimiz bu kadar mı ölücü oldu ya? Fırsatçılık başka. Bu resmen dolandırıcılık.

Ama şu tavsiyeyi vereyim. Ben Çanakkale'de merkezde oturuyorum. Ve Xbox One'ım vardı. Bir PS4 ile takas yapmak için konuştuk.

Adamın oturduğu ev, şehrin dışında, yeni imara açılmış bir yer. İnternet henüz yayılmamış. Adamdan PS4'ü aldım. Eve geldim. Bir baktım sürüm 4.55 :). Evde çıldırdım XD XD XD. Ondan 1 gece önce de Technopat'ın 5.05 kırma yöntemini anlattığı videoyu izledim. Hemen aklıma geldi. Direk 5.05'e güncelledim. Kırdım cihazı. İndirdim oyunları. (Oyun başı 60GB Haberin ola :) Bende o kadar kota yok.) Attım. Oynadık. Daha doğrusu oynayamadan soğudum PS4'ten. Hem çok pahalı, hemde korsan mantığı PS4'e tam oturmamıştı.

PS3'ün korsan mantığı ile PS4'ün korsanı çok ters. PS3 Multiman rahatlık, PS4 amelelik.
PS4 benim gibi bir öğrenci için hayal. 2. Kol 400 TL. Ve makina yavaş yavaş ısınma sorunundan kaynaklı BLOD hatasına doğru ilerliyordu. 500 liraya Xbox One aldım. 50 liraya bir GTA 5 ve Just Cause 3 aldım. (Kardeşlik) 7 oyunda adam vermişti. 9 Oyunlu Xbox One bana 600 liraya gelmişti. Daha sonra PS4 ile takasladım. Onu da 1.200 liraya sattım.

Böyle benim hikayem. Hani, gerçekten içinde ufak bir umut varsa, şehir merkezinden uzak, hatta köylerden bak PS4. Biraz taşradan bak yani. Yoksa imkansız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı