Sıfır alınan POCO X3 NFC kullanılmış olabilir mi?

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde Hepsiburada üzerinden 3300 TL'ye gri renkte POCO X3 NFC aldım. Ürün 2 gün boyunca kargoya verilmedi, bana mavi X3 yollamışlar mavi rengin fiyatı 3500 TL idi. Renk benim için önemsizdi fakat ilk gün şarjı %50'lerdeydi fakat şarjı ilk gün hızlı bir şekilde bitti bu durum normal mi? Ve bunun yanında telefonda gezinirken fotoğraftaki durumu fark ettim Netflix uygulaması için en son 1 ay önce açıldı diyor. Bu durum bir tür bug mu yoksa telefonu daha önce başka birisi kullanmış mı? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-26 at 03.59.38.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-26 at 03.59.38.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde Hepsiburada üzerinden 3300 TL'ye gri renkte POCO X3 NFC aldım. Ürün 2 gün boyunca kargoya verilmedi, bana mavi X3 yollamışlar mavi rengin fiyatı 3500 TL idi. Renk benim için önemsizdi fakat ilk gün şarjı %50'lerdeydi fakat şarjı ilk gün hızlı bir şekilde bitti bu durum normal mi? Ve bunun yanında telefonda gezinirken fotoğraftaki durumu fark ettim Netflix uygulaması için en son 1 ay önce açıldı diyor. Bu durum bir tür bug mu yoksa telefonu daha önce başka birisi kullanmış mı? Şimdiden teşekkürler.

İçindeki parçalar belki yan sanayidir olabilir iade etmekte fayda var önce böyle başlar sonra elinde kalır.

Satıcı Hepsiburada mıydı? Başka bir satıcıdan aldıysanız iade cihazı size geri yollamış olabilirler.
Başka bir satıcıydı
Play Store vb. sık sık girilen bir uygulamada da "En son şu tarihte kullanıldı." tarzı bir yazı var mı? Öyle bir yazı varsa derhal iade edin.
Screenshottaki olaya denk geldiğimde telefonu bir süredir kullanmıştım bu yüzden playstore vs. onlardaki durumu göremedim.

Bence düsünmeden iade edin.
Hocam sonra başınız ağrımasın bence iade edin.
Fakat anlamadığım nokta şu telefona sıfırdan kurulum yaptım gmail vs. vs. bu durumdayken Netflix'in böyle demesi saçma değil mi ?
İçinize sinmediyse iade edin.
Telefonu yaklaşık 12 saattir kullanıyorum iade için bir sıkıntı teşkil eder mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı