Sıfır alınan RX 6500XT kart AMD Adrenalin Edition'da 77 saat oynanmış gözüküyor

SkyDown11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yaklaşık 2-3 gün önce N11'de bir satıcıdan RX 6500 XT ekran kartı satın almıştım.
AMD Adrenalin Edition'da Battlefield 1 oyununda 77 saat oynanma gözüküyor fakat ben 3 saat oynadım.
Kutunun içinde garanti belgesi yok yanına internet sitesi eklemişler buradan ulaşabilirsiniz diye. Şimdi sorum sıfır mı 2. el bir kart mı?

Merhaba,
Yaklaşık 2-3 gün önce N11'de bir satıcıdan RX 6500 XT ekran kartı satın almıştım.
AMD Adrenalin Edition'da Battlefield 1 oyununda 77 saat oynanma gözüküyor fakat ben 3 saat oynadım.
Kutunun içinde garanti belgesi yok yanına internet sitesi eklemişler buradan ulaşabilirsiniz diye. Şimdi sorum sıfır mı 2. el bir kart mı?

Büyük bir ihtimal iade edilmiş kart göndermişler.

Merhaba,
hocam ekran kartının seri numarasından baksana garantisi ne kadar diye, belki teşhir ürünü olabilir. az kullanılıp tekrar satışa koymuşlardır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı