Sıfır arabada ikinci el satış

cheams621

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GIGABYTE B550M DS3H

İşlemci:AMD Ryzen 5 5600

RAM:GSKILL 8GB RIPJAWS DDR4 3600 MHZ

Ekran Kart: Gainward 3060TI GHOST 8GB

Depolama: MLD 500GB M300 - APACER 500 GB

Kasa: THERMALTAKE S200 TG 650W 80+

Monitör: Lenovo G24-20

Klavye: Durgod K310

Mouse: Lamzu Atlantis - HK Gaming Sirius M

Kulaklık: HyperX Cloud II
Meslek
Dijital Pazarlamacı
Herkese merhaba, değerli insanlar, 2021 yılında ailem ile beraber ismini ve şehri belirtmek istemediğim bir yetkili servisten sıfır bir araba aldık. Araç 2020 model olarak ruhsatta geçiyor. Geçen hafta araba normal bir şekilde giderken kaput altından duman attı, ne hararet yükseldi ne araç bir uyarı verdi. İndim ve sorunun kaynağına baktım, araç su eksiltmişti. Su ekledim ve biraz bekledim, rastgele uzaktan bakarken arabanın su kaçırdığını gördüm ve aracı sakin bir şekilde evime kadar getirdim. Ertesi gün yine dikkatli bir şekilde servise ailem ile beraber götürdük. Bize en başta radyatörde sorun olduğunu söylediler, daha sonra su hortumunda kaçak olduğunu söylediler. Bunları söyledikten sonra aracın garantisini hatırlamadığımız için sorgulatmak istedik ve bir de ne duyalım 2021 de aldığımız aracın garantisi 2022 yılının ilk aylarında bitmişti. Arkada bir şeyler dönmeye başladı. Aracın bakım zamanıda gelmişti zaten. Adam bize aracı bakımda bırakırsanız eğer hem hortumu ücretsiz değiştiririz hem de bakım aradan çıkar gibisinden konuştu. Arada atladığım detaylar var. Asıl sormak istediğim şeye gelirsem: Aracın bize sıfır olarak satılmadığından şüpheleniyoruz. Sizce nasıl bir yol izlemeliyiz hangi yollarla dava edebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı