yake

Hectopat
Daha fazla  
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg

Arkadaşlar ilan verirken sıkıntı olduğu için açıklama yüklenmemiş, başlıkta büyük harf kullanımından dolayı da 1 gün düzeltmeme izin vermedi.Tüm ekipmanın garantisi devam etmektedir bazılara çok yeni cs go ve battlfield oynadığım ekipmandır özellikle cs go için aldım bunları klavye, mouse ve mousepad uzun araştırma ve karşılaştırmalar sonrası alınmıştır. monitor için 120 hz'lik bütçemi aştığından ve diğer seçeneklerden benq yaşadığım yerde bulamadığım için AOC (Bright Frame özelliği çok başarılı) tercih ettim.Hepsi özenle kullanılmış çok iyi durumda, sıfır ayarındadır fotolarda da göreceğiniz gibi mousepadde dahi en ufak yıpranma yoktur. Aşağıya marka model garanti süresi, alındığı yer bilgilisini ve güncel fiyatları yazıyorum öncelik toplu almak isteyen varsa ona ayrı fiyatları da mesaj atarsanız değerlendiririz.

AOC E2461FWH 23,6'' FULL HD GAMING MONITOR 21 ay Vatan Bilgisayar 787tl

STEELSERIES 6GV2 MEKANİK OYUNCU KLAVYESİ 21 ay gameekstra 330 TL

RAZER DEATHADDER CHROMA 10000 DPI GAMING MOUSE 19 ay D&R 283 TL

STEELSERIES QCK HEAVY (45*45) GAMING MOUSEPAD GND BİLİŞİM İSTANBUL 12 AY 140TL

LOGITECH G230 OYUNCU KULAKLIĞI 14 AY TEKNOSA 180 TL

LOGITECH G300 GAMING MOUSE 12 AY TEKNOSA 100 TL

RAZER GALIATHUS LARGE GAMING MOUSEPAD garantisi yok hediye edilecek.

GÜNCEL FİYAT TOPLAM 1820, HEPSİ İÇİN İSTEDİĞİM FİYAT 950 TL DİR TAKAS PS4 İLE OLUR.

tek satış varmıdır, örneğin mousepad, mouse ve klavye için

Sahibindene ikili şekilde koydum qck heavy ile beraber 110 TL sadece g300 65tl

klavye rezerve gibi bişey bugun için gittigidiyora koydum almak isteyen bi arkadaşın isteği üzerine 255 tl

Sen o mouse için 100 TL istemişsin ama piyasada en az 50 en çok 70 TL.

O dediğin fiyatlar ikinci elde doğru da ilanı nasıl okudun bilmiyorum sıfır satış fiyatlarını yazdım ben 50 liraya sıfırı varsa hiç kaçırmasına arayanlar.ben sahibindene g300 + qck heavy padle beraber 100 civarına koydum

Geri
Yukarı