Sıfır Detroit: Become Human takas edilir mi?

TheOrderMtk

Hectopat
Arkadaşlar yurt dışından içerisinde Türkçe var ümidiyle aldığım Detroit Become Human oyununda Türkçe olmadığını öğrendim ve şu anda değiştirme gibi bir şansım yok. İngilizce bir şekilde de oynamak istemiyorum, sizce ne yapayım? Jelatini açılmamış bir oyunu gidip başka 2.el bir oyunla takas etsem nasıl olur tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yurt dışından içerisinde Türkçe var ümidiyle aldığım Detroit Become Human oyununda Türkçe olmadığını öğrendim ve şu anda değiştirme gibi bir şansım yok. İngilizce bir şekilde de oynamak istemiyorum, sizce ne yapayım? Jelatini açılmamış bir oyunu gidip başka 2.el bir oyunla takas etsem nasıl olur tavsiye verir misiniz?
Oyunun ayarlarından bir bakın belki vardır. Yoksa bile yinede oynayın çok güzel oyun çünkü.

Global versiyon almadığınızdan olabilir. Ürüne bakın, global veya eurasia version ise Türkçe kesin vardır ama görememişsinizdir. Değilse yoktur.

Bu arada dublaj yok sadece altyazı var.
IMG_20200531_224508.jpg
IMG_20200531_224403.jpg
global olduğunu nasıl anlarım birde kutunun arka tarafında işaretledim yere bakarmısınız oradaki altyazı dilleri haricinde ayrıyeten başka dil varmıdır ki Türkçe olsun

@TheOrderMtk
1590959821570.png

Ürün global versiyon. Altyazılar kısmında görünmüyor ama 24 dilin desteklenip sadece 4 tanesinin yazıldığını düşünürsek normal.

PS dili Türkçe ise otomatik olması lazım aslında ama oyun ayarlardan değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum. 2 dil seçeneği olacak, biri konuşma diğeri altyazı. Altyazıyı değiştirirseniz menüler vs. herşey değişir.

Geri
Yukarı