Sıfır dizüstü bilgisayar daha önce çalışmış

Cihazı test edip sıkıntı yoksa kullanmaya devam et derim, tam olarak anlaşılmaz.
Bende öyle düşünüyorum aldıktan sonra ürüne 1000 TL daha zam geldiği için iade ettiğim zaman yeni bir cihaz almak için üstüne eklemem gerekecek. Bütçeme uygun başka cihazda yok zaten. Ancak dikkatimi çeken bir diğer nokta ise ürünün üzerinde bulunan Ryzen stickeri hafif yamuk ancak RTX stickerinde herhangi bir sorun yok.

O zaman uygulamada da hata olabilir.
Güvenlik bandı pek bir anlam ifade etmiyor hocam. İade gelen cihazları firmalara gönderip yeniden ambalajlatılmakta.

Bende öyle düşünüyorum aldıktan sonra ürüne 1000 TL daha zam geldiği için iade ettiğim zaman yeni bir cihaz almak için üstüne eklemem gerekecek. Bütçeme uygun başka cihazda yok zaten. Ancak dikkatimi çeken bir diğer nokta ise ürünün üzerinde bulunan Ryzen stickeri hafif yamuk ancak RTX stickerinde herhangi bir sorun yok.

Güvenlik bandı pek bir anlam ifade etmiyor hocam. İade gelen cihazları firmalara gönderip yeniden ambalajlatılmakta.

Aynen, yeniden kutulayıp yollanıyor zaten genelde. Ama gene de cihaza bakın, sorun yoksa devam edin derim.

Aynen, yeniden kutulayıp yollanıyor zaten genelde. Ama gene de cihaza bakın, sorun yoksa devam edin derim.
Bir sorun göremedim hocam. Hatta beklediğimden daha iyi diyebilirim cihaz için. Okuduğum yorumlarda donma ve takılma sorunu yaşayan kişileri görmüştüm RAM'i 8 GB olduğundan dolayı ufak tefek takılmaları normal karşıladım ancak ben takılma vs. hiçbir sorun yaşamadım gayet akıcı cihaz. İnceleme göremedim cihazla ilgili biraz deneyimledikten sonra merak eden arkadaşlar için bir inceleme hazırlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı