Sıfır F310 vs 2.el F710

gmaschine

Hectopat
Yer
İzmir
Pokus Trendyol indirimiyle F310 260TL'ye geliyor. Sarı siteden F710 bakıyorum 250-300 arasına güzel modeller bulunabiliyor. Normalde sıfır 310 alıp geçecektim ama bazı kişiler titreşim çok önemli vs demiş ben de F1, Forza, ETS falan oynayacağım. Tek kafama takılan uzun kullanımda F710'un kopma sorunları ve analog sorunları bir tık fazla gibi gördüm ama size de sormak istedim. Bir ilan gördüm ve seri numarası istedim ve attı 8 aylık ürün ve çok temiz duruyor. Faturası mevcut ama kutusu yok. Sol analogda FIFA oynamaktan 4 ve 8 yönlerinde sert basmak gerekiyor demiş. Bende garantisi de olduğu için Logitech'e yollayabilirim diye düşünüyorum. link
Veya bu da temiz duruyor örneğin.
Logitech F710 Wireless Oyun Kolu 2.4 GHz - Bilgisayar oyun donanımları sahibinden.com'da - 1043672421

Son düzenleyen: Moderatör:
Smart TV de F710 kullanmış biri olarak söylüyorum F710 çok iyi bir model temiz kullanıldıysa 2. el F710 öneririm

F1 oynayacaksan titreşim zorunlu. Önemli demiyorum bak, zorunlu.

F710'da bağlantı kopma problemleri var, yıllarca F710 kullandım. Çok F710 geçti elimden. Uzatma kablosunu da kullansan, kabloyu dibine de soksan o bağlantı kopuyor.
F310'da da titreşim yok dediğin gibi. F1 gibi oyunlarda titreşim zorunlu.

Sıfır alacağın ürünün 2 yıl garantili olacağını da unutma. 300 lira verdiğin F710'un 3 ay sonra RB tuşu bozulsa oyunlarda kanser olacaksın eğer tamir edemezsen.

F1 oynayacaksan titreşim zorunlu. Önemli demiyorum bak, zorunlu.

F710'da bağlantı kopma problemleri var, yıllarca F710 kullandım. Çok F710 geçti elimden. Uzatma kablosunu da kullansan, kabloyu dibine de soksan o bağlantı kopuyor.
F310'da da titreşim yok dediğin gibi. F1 gibi oyunlarda titreşim zorunlu.

Sıfır alacağın ürünün 2 yıl garantili olacağını da unutma. 300 lira verdiğin F710'un 3 ay sonra rb tuşu bozulsa oyunlarda kanser olacaksın eğer tamir edemezsen.

Bir arkadaşım yıllarca PS3'te kullandı, şimdi de PC'de kullanıyor. Sorun yaşamadı hiç. Ben de kullanıyorum, yaşamadım. Yani siz sorun yaşadınız diye ürünü "sorunlu" şeklinde etiketlemeyi mümkünse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım yıllarca PS3'te kullandı, şimdi de PC'de kullanıyor. Sorun yaşamadı hiç. Ben de kullanıyorum, yaşamadım. Yani siz sorun yaşadınız diye ürünü "sorunlu" şeklinde etiketlemeyin mümkünse.
Sadece ben sorun yaşadım diye demiyorum bunu. Google'ye ''F710 bağlantı kopma sorunu'' yaz binlerce konu çıksın karşına. Asıl sen boş savunuculuk yapma. Elimden en az 10 tane F710 geçmiştir, uzun yıllar F710 kullandım.

Son düzenleme:
Sadece ben sorun yaşadım diye demiyorum bunu. Google'a "F710 bağlantı kopma sorunu" yaz binlerce konu çıksın karşına. Asıl sen boş savunuculuk yapma. Elimden en az 10 tane F710 geçmiştir, uzun yıllar F710 kullandım.

DualShock 4, T4 Pro veya DualSense bağlantı kopma sorunu yazarsan da birçok konu çıkar karşına. Onları da mı almayacağız?

Örneğin amazona yazıyorum inanılmaz fazla kopma ve mode tuşunda ışık yanıp sönmesi sorunu görüyorum.Bakın sorunsuz olduğuna emin olsam veya bu sorunlar eskide mi kaldı onu bilsem gidip sıfır alırım ama bilemeyince f310 alıyım diyorum o zamanda titreşimi kaybediyorum :(

8 aylık olan ürüne çok sıcağım 200 tl çünkü.Sol analogda saat 4 ve 8 yönlerinde sertleşme oluyormuş sert basmak gerekiyormuş.İçini temizlesem veya servise yollasam mantıklı olabilir ancak belkide kronik bir sorun var ilerde daha da büyüyecek vs vs ikinci el almak istemiyorum esasen ama ürünü sıfır alsamda sorun yaşamama ihtimalim düşük gibi sanki?

Örneğin amazona yazıyorum inanılmaz fazla kopma ve mode tuşunda ışık yanıp sönmesi sorunu görüyorum.Bakın sorunsuz olduğuna emin olsam veya bu sorunlar eskide mi kaldı onu bilsem gidip sıfır alırım ama bilemeyince f310 alıyım diyorum o zamanda titreşimi kaybediyorum :(

8 aylık olan ürüne çok sıcağım 200 tl çünkü.Sol analogda saat 4 ve 8 yönlerinde sertleşme oluyormuş sert basmak gerekiyormuş.İçini temizlesem veya servise yollasam mantıklı olabilir ancak belkide kronik bir sorun var ilerde daha da büyüyecek vs vs ikinci el almak istemiyorum esasen ama ürünü sıfır alsamda sorun yaşamama ihtimalim düşük gibi sanki?
Sıfır alırsan en azından iade şansın olur sorun çıkarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı