Sıfır iPhone 13 vs 2. el 12 Pro Max

Mortuary

Femtopat
Daha fazla  
Sizce sıfır iPhone 13 almak mı mantıklı? Yoksa Telefoncu'dan 2. el temiz 12 Pro Max mi mantıklı? (iOS'a geçmek istiyorum Android önermezseniz sevinirim.) ( şunu da merak ediyorum sahibinden de temiz tamir görmemiş 11 pro Max var param guvendeyle satılıyor ve 26k sizce o nasıldır)

Son düzenleme:
Sizce sıfır iPhone 13 almak mı mantıklı? Yoksa Telefoncu'dan 2. el temiz 12 Pro Max mi mantıklı? (iOS'a geçmek istiyorum Android önermezseniz sevinirim.) ( şunu da merak ediyorum sahibinden de temiz tamir görmemiş 11 pro Max var param guvendeyle satılıyor ve 26k sizce o nasıldır)
12 Pro Max özellikle kamerada çok daha yetenekli 13’ün yapamadığı birçok işi yapıyor 2. El olarak cihaza eminseniz sorunsuz olduğuna 12 PM derim. O fiyat pahalı baya 11PM için

Hocam Pro değil Pro Max bir de ne risk olabilir ki

Hocam 13 alırsan sadece 1 yıl daha fazla güncelleme alacaksın ben sana 12 Pro Max'in 13'e olan artılarını sayayım:
-Telefoto kamera
-RAW fotoğraf çekimi
-ProRes video çekimi
-Lidar sensörü
-Gece modunda Portre Çekimi
-6 GB RAM(13'te 4 GB)
-Daha uzun dayanan pil ömrü
Bu dediğimin hiçbiri düz 13'te yok. Kameraya önem veriyorsan düşünmemen gereken bir kıyas.

13'ün 12Pro Max'e artıları
-A15 işlemci. (12 Pro Max'te A14 işlemci var)
-Sinematik Mod
-Daha kısa çentik

Gündelik temel uygulamalarda zaten A15'in de sunduğu küçük farkı hissedemezsin.

Sizce sıfır iPhone 13 almak mı mantıklı? Yoksa Telefoncu'dan 2. el temiz 12 Pro Max mi mantıklı? (iOS'a geçmek istiyorum Android önermezseniz sevinirim.) ( şunu da merak ediyorum sahibinden de temiz tamir görmemiş 11 Pro Max var Param Güvende'yle satılıyor ve 26k sizce o nasıldır)

Pro Max'lar çok kaba telefon 13 en iyi tercih bence.

Geri
Yukarı