Sıfır iPhone 7 iOS 14 şarjı çok çabuk bitiyor

krstphlvn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, dün sıfır iPhone 7'yi açtım. iOS 14.2 ye güncelledim. Güncellenince reset attım telefona. Uygulamaları falan yükledim şu an halihazırda kullanıyorum. Fakat şarjı hızlıca bitiyor. Sadece bende olan bir sıkıntı mı yoksa iOS 14e sahip tüm iPhone 7'ler de mi var? Şarjın daha çok gitmesi için yapabileceğim ayar var mı? Varsa paylaşırsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, dün sıfır iPhone 7'yi açtım. iOS 14.2'ye güncelledim. Güncellenince reset attım telefona. Uygulamaları falan yükledim şu an halihazırda kullanıyorum. Fakat şarjı hızlıca bitiyor. Sadece bende olan bir sıkıntı mı yoksa iOS 14E sahip tüm iPhone 7'ler de mi var? Şarjın daha çok gitmesi için yapabileceğim ayar var mı? Varsa paylaşırsanız mutlu olurum.

Hem 6S hem 7kullanıcılar. Kısacası iOS 14 ile pil sağlığı biraz kötüleşti. Pazarlama taktiği olarak yaptıklarını düşünüyorum.

Merhabalar, dün sıfır iPhone 7'yi açtım. iOS 14.2'ye güncelledim. Güncellenince reset attım telefona. Uygulamaları falan yükledim şu an halihazırda kullanıyorum. Fakat şarjı hızlıca bitiyor. Sadece bende olan bir sıkıntı mı yoksa iOS 14E sahip tüm iPhone 7'ler de mi var? Şarjın daha çok gitmesi için yapabileceğim ayar var mı? Varsa paylaşırsanız mutlu olurum.

Sende bir sıkıntı yok iPhone 7 şarjı hızlı bitiyor zaten.

Hızlı bitiyor derken kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Hızlı bitmesi göreceli bir kavram. Size göre hızlı bitiyordur ama aslında olması gerektiği gibi olma ihtimali de var.

100.
Arkadaşlar çözüm önerisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum. Onun dışında "0 iPhone 7 alınır mı" gibi cümleler kurmazsanız sevinirim.
Sürüm düşürmek dışında çözüm yok.

Geri
Yukarı