Satılık Sıfır iPhone 7 mat siyah 32 GB

Evet arkadaşlar, Apple direkt sıfır kutulu cihaz gönderiyor ve tamamen garantisi yeniden başlamış oluyor. Konuyla ilgili sorusu olan varsa beni Steam'den ekleyerek gerekli bilgiyi alabilirler.

Buradan anlatamayacağım şeyleri yazabilirim size Steam üzerinden.

Size konuma geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bende merak edilen sorular için daha detaylı olarak istenirse özelden cevap verebilirim.

@@Lord Cruiser

Bilgi için teşekkürler. Farklı durumlar olabiliyor. Sizin durumunuz farklı olabilir. Memnuniyet açısından böyle bir yol izlenmiş olabilir. Doğrudur. Sonuçta bu firmanın elinde olan bir durum.

Hayırlı satışlar.

Teşekkürler. @Azmich adlı forum sakini de aynı durumu yaşamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam. Forumda önceden özel mesaj kutusu vardı. Ben çok eski kullanıcıyım ve gereksiz bir meseleden hesabım silinmişti. O yüzden bu hesabı açtım. Ordan yazabilir misiniz?

Nasıl olduğunu bilmiyorum.

@Lord Cruiser'a inanmayan arkadaşları imzamdaki linkten beni Steam'den ekleyerek konuşabilirler. Konuyla alakalı her türlü sorunuzu cevaplayabilirim. Arkadaşın satışını baltalamayı bırakın.

Sıfırı zaten 3100 TL kendi adıma faturalı almak verken neden böyle bir şeyle uğraşayım. Gelen telefon 0 değil toplama gelme ihtimalini de unutmayın öyle direkt sıfır hiç kullanılmamış gelmiyor.

Konu sahibi açıklayıcı bir yazı yazmış neden sıfır gönderildiğiyle ilgili, bu o klasik Apple değişim durumundan biraz daha farklı anladığım kadarıyla.
Sıfır geldiğini varsayalım, zaten aynı cihazı 3.100TL'ye satan pek çok yer var, fiyat böyle belirlenmişken kimsenin rastgele birinden dışarıda satılan fiyata aynı telefonu alacağını sanmam, alıyorsa kendi bileceği iş tabii ama bence enayilik olur.
Ayrıca kapalı kutuda geldi diyelim, bildiğim kadarıyla garantisi sıfırdan başlatılmayacak. Ben yine de not olarak eklemek istedim yorumumu, satış baltalama bahanesiyle durduk yere uyarı almak istemem ama durum bu.

Screenshot_1.png

Konu sahibi açıklayıcı bir yazı yazmış neden sıfır gönderildiğiyle ilgili, bu o klasik Apple değişim durumundan biraz daha farklı anladığım kadarıyla.

Sıfır geldiğini varsayalım, zaten aynı cihazı 3.100TL'ye satan pek çok yer var, fiyat böyle belirlenmişken kimsenin rastgele birinden dışarıda satılan fiyata aynı telefonu alacağını sanmam, alıyorsa kendi bileceği iş tabii ama bence enayilik olur.

Ayrıca kapalı kutuda geldi diyelim, bildiğim kadarıyla garantisi sıfırdan başlatılmayacak. Ben yine de not olarak eklemek istedim yorumumu, satış baltalama bahanesiyle durduk yere uyarı almak istemem ama durum bu.

Eki Görüntüle 501445

Yorumunuz için teşekkürler. Nasıl olduğunu dediğim gibi anlattım. Pazarlık payı da var. Tabii gidip bu sitelerden telefon almak isteyen varsa alabilir. Buna kimse bir şey diyemez.

Sıfırı zaten 3100 TL kendi adıma faturalı almak verken neden böyle bir şeyle uğraşayım. Gelen telefon 0 değil toplama gelme ihtimalini de unutmayın öyle direkt sıfır hiç kullanılmamış gelmiyor.

Tabii gidip dediğiniz gibi var ise alabilirsiniz. Buna kimse karışamaz. Satışı baltalama gibi oluyor böyle yapınca. Yanlış anlamayın ama durum bu. Bir de toplama cihaz demenize gelelim. Bence swap cihaz sandınız. Eğer öyle sandıysanız açıklamamı tekrar okuyun. Nasıl herhangi bir mağazadan sıfır kapalı kutu cihaz alıyorsanız bu da öyle.

Ürün sıfırdır. Kutulu değişim yapılıyor. Prosedürü bilen bilir ama ısrarla bilmeyip boş konuşan ve normal bilmeyen ama öğrenmek isteyen kişiler için detaylı olarak yazıyorum. Mevcut cihazım 4 kere serviste işlem gördüğü için yasal hakkımı kullanarak yeni cihaz talep ettim. Apple’da 6S cihazımın yerine 7 32 GB mat siyah gönderiyor. Tahminimce 20-21 şubat tarihlerinden birinde bende olur. Apple’da bilindiği üzere SIM kart takılınca garanti başlar. Zaten Apple’da bana kapalı kutulu hiç açılmamış her şeyi tam sıfır telefon gönderecek. Garantide yeniden başlıyor. İnanmıyanlar Apple’a sorabilir. Arayıp ya da mağazalarından sorabilirsiniz. Apple müşteri memnuniyeti adına bunu yapıyor. Zaten belgesini de gönderiyor. Artı olarak Apple mağazasında bulamadığınız bir telefonu da Apple çıkışlı sahip olmuş olacaksınız. Apple Türkiye 2 yıl garantili olacak. Fiyat düşüncem 3000TL. Ufak bir pazarlık olabilir. Kutuyu açmadan IMEI sorgulaması yapabilirsiniz. Zaten gerekli e-posta ve belgeleri alan kişiye gösteririm. Lütfen 2600-2700 TL gibi rakamlarda teklif etmeyelim. Zaten bu rakamları 3 aşağı 5 yukarı telefoncular veriyor. Bu fiyatlara satmak istesem buradan satmayı beklemekle zaman kaybetmem. Bunun dışında abartmamak kaydı ile tekliflerinize açığım.

02I Vatan'da 3100 lira arkadaş nasıl bir kafayla veriyorsunuz bu ilanları Allah aşkına biraz akıllı mantıklı şeyler yazın ya uzun uzadıya döşemişsiniz bir de yazık gerçekten...

Geri
Yukarı