Sıfır iPhone X bulunur mu?

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım artık Android'den, özellikle Huawei'den bıkmış biri olarak IPhone'a geçiş yapmaya karar verdim ve iPhone X almayı düşünüyorum. Bu cihazı taksitli şekilde sıfır bulmam mümkün mü? Normalde 11 alacaktım ama son zamlardan sonra babam fiyatı görünce bayıldı. (!)

Bulur musunuz bilmiyorum ancak bence iPhone X almayın. Çok fazla kronik sorunu oluyor.
Açıkçası tasarımını çok beğeniyorum ve günümüzde hala güncelleme alıyor. Optimizasyonu da iyiydi. Bu yüzden tercih ettim açıkçası. Ayrıca fiyatlardan dolayı babam iPhone 11'e o parayı vermek istemiyorum diyor.
X alma zamanı geçiyor sayılır. Yazın çalışıp bir miktarını öderim diye ikna et, 11 al.
Para yönünden sorun yok hocam hayvancılık ve nakliye yapıyoruz. Sadece o parayı vermek istemiyorum diyor. Kendisi Apple fanboyu ve hala iPhone 6S kullanıyor. Siz düşünün.

Açıkçası tasarımını çok beğeniyorum ve günümüzde hala güncelleme alıyor. Optimizasyonu da iyiydi. Bu yüzden tercih ettim açıkçası. Ayrıca fiyatlardan dolayı babam iPhone 11'e o parayı vermek istemiyorum diyor.

Para yönünden sorun yok hocam hayvancılık ve nakliye yapıyoruz. Sadece o parayı vermek istemiyorum diyor.
De ki "Şimdi bunu alırsak 2 yıl sonra telefon değiştirmem ama şimdi X alırsak 2 yıl sonra güncelleme desteği de bitince yeni telefon aldırmak için yine başının etini yerim. En iyisi bunu almak."

Para yönünden sorun yok hocam hayvancılık ve nakliye yapıyoruz. Sadece o parayı vermek istemiyorum diyor. Kendisi Apple fanboyu ve hala iPhone 6S kullanıyor. Siz düşünün.

Anladım, ancak söylediğim gibi iPhone X alınmaz. Ben de zamanında düşünüyordum ancak söylediğim gibi çok fazla kronik sıkıntı var cihazda. Babanızın düşüncesine bir şey diyemem ancak bence en mantıklısı 11 almak.

X biraz eski gibi ya. 2017 çıkışlı. İphone 7'nin bile ana sürüm güncelleme desteğinin kesildiğini hesaplarsak artık sıra 8-8 Plus ve X'te. Aynı anda çıktıkları için ikisinin de desteği aynı anda bitebilir.

En azından Xr ya da Xs için ikna etmeyi deneyin.

De ki "Şimdi bunu alırsak 2 yıl sonra telefon değiştirmem ama şimdi X alırsak 2 yıl sonra güncelleme desteği de bitince yeni telefon aldırmak için yine başının etini yerim. En iyisi bunu almak."
Apple fanboyuna bunu anlatabilir misin emin değilim. Kendisi şu an Twitter bile kullanamadığı 6s cihazıyla mutludur. Ama bence de bir yolunu bulup X almamanızı isterim zira güncellikle birlikte X ile 11 arasında olan işlemci farkı ve gece kamerası hiç de hafife alınacak eksiler değil.

Geri
Yukarı