Sıfır konsol için hangi konsol tercih edilmeli?

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar herkese merhaba 2.el bir PS4 bakıyordum fakat sonradan karar değiştirdim. Sıfır olarak almak istesem sizce PS4 değil de PS5 alamıyorum. Bütçem yok sıfır olarak ya PS4 Slim ya da Xbox Series S alabilirim. Bilgisayarım 1650 Super'li bir sistem çoğu kişi yeterli bir PC var ise Xbox konsol almaya gerek yok diyor ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Aslında PS4 almamdaki amaç eski oyunları tekrar oynarım diye bir düşündüm fakat sıkma ihtimalide var. Fakat Xbox Series S alırsam UFC 4 FIFA Forza için almış olurum. Sizin de fikirlerinizi rica edeceğim saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba 2.el bir PS4 bakıyordum fakat sonradan karar değiştirdim. Sıfır olarak almak istesem sizce PS4 değil de PS5 alamıyorum. Bütçem yok sıfır olarak ya PS4 Slim ya da Xbox Series S alabilirim. Bilgisayarım 1650 Super'li bir sistem çoğu kişi yeterli bir PC var ise Xbox konsol almaya gerek yok diyor ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Aslında PS4 almamdaki amaç eski oyunları tekrar oynarım diye bir düşündüm fakat sıkma ihtimalide var. Fakat Xbox Series S alırsam UFC 4 FIFA Forza için almış olurum. Sizin de fikirlerinizi rica edeceğim saygılar.

Xbox önermemelerinin sebebi, Xbox, Game Pass için tercih ediliyor ve o oyunları bilgisayarından oynayabilirsin, iyi bir sistemin var. Ama PS4 oyunlarını bilgisayarından oynayamazsın şu anda. PS4 Slim alıp ona özel oyunları oynamanız daha iyi olur sizin için.

Konsolların tadı farklı oluyor. 1-2 oyun oynamak için değmez ancak size tavsiyem Xbox Series S konsol alıp Game Pass almanız.

Game Pass oyunlarını bilgisayarından oynayabilir, Game Pass bilgisayar için de mevcut.

Konsol tadı farklı oluyor. Konsol hakkında konuşuyoruz. O zaman bilgisayarı var diye almasın?

Konsol tadı farklı oluyor deyip zaten oynayabileceği oyunlar için oynayamayacağı oyundan mı vazgeçsin? Ben öneri yapıyorum burada. Onun için PS4 daha mantıklı bir seçenek, oynayamayacağı oyunları oynayabilir.

Konsol tadı farklı oluyor deyip zaten oynayabileceği oyunlar için oynayamayacağı oyundan mı vazgeçsin? Ben öneri yapıyorum burada. Onun için PS4 daha mantıklı bir seçenek, oynayamayacağı oyunları oynayabilir.
Kötü bir şey demedim zaten? Öneri yaptığını biliyorum. Bende öneri yapıyorum. PS4 iyi bir seçenek olabilir ancak ben ucuzluk olarak Xbox tavsiye ediyorum. Herkesin zevki ve bütçesi farklıdır. Arkadaş sonunda kendisi seçer.

PS alman daha mantıklı olacak çünkü zaten güçlü bir bilgisayarın var, e Xbox'ı Gamepass yüzünden önermeye kalksam zaten PC'de de Gamepass var, PS alarak çok güzel exculusive oyunlarını oynayabilirsin.

Geri
Yukarı